Cenový tip na TWS slúchadlá, ktoré vydržia na jedno nabitie 5 hodín. To je v tejto kategórii prakticky štandardný čas. S nabíjacou kolískou máte energiu na 20 hodín, pokým ju budete musieť nabíjať.

Oceníte prítomnosť konektora USB-C. Predná strana kolísky má 4 signalizačné LED diódy. Na základe nich sa dá odhadnúť zostávajúca kapacita nabitia. Slúchadlá sa pripájajú cez Bluetooth 5.0. Na ovládanie používajú dotykové plochy, podobne ako iné slúchadlá v tomto segmente. Fungujú spoľahlivo a podporujú všetky štandardné funkcie na ovládanie hudby a hovorov prípadne hlasového asistenta. Je tu aj podpora potlačenia šumu, avšak iba v rámci telefonovania. Aktívne odhlučnenie pri hudbe tu nie je.

Zvukovo získavate výborné slúchadlá na telefonovanie. Preferencia vysokých tónov sa im nedá uprieť. Zvyšné časti spektra sú reprodukované s podobnou intenzitou, o basovú zložku neprídete. Je ale trochu cítiť, že zvuk nie je taký vyvážený ako u drahších slúchadiel.

Názov modelu / Technické parametreYenkee Lounge
TypBluetooth 5.0
Veľkosť meniča [mm]6
Odhlučnenie od okolianie
Funkcia handsfreeáno
Frekvenčný rozsah [Hz]20 ÷ 20 000
Typ konektoranemá
NFCnie
Nabíjací konektorUSB-C
Výdrž batérie [hod.]5
Hodnotenie
Vlastné odhlučnenie5/5
Odhlučnenie od okolia2/5
Kvalita reprodukcie3/5
Pomer cena / celkové možnosti3/5
Cena [EUR s DPH]47,99
thumbs-up-icon

Výhody

  • Cena
  • Nabíjanie USB-C

thumbs-down-icon

Nevýhody

  • Menšie zvukové nepresnosti

Verdikt

Yenkee Lounge je ďalší cenový tip na úplne bezdrôtové slúchadlá. Dokonalé nie sú, ale z technologickej výbavy majú všetko potrebné. Vhodné pre tých z vás, čo si nechcete slúchadlá do uši zatláčať, ale iba priložiť.

Zapožičal: Planeo.sk

Cena: 47,99 €

Michal Reiter

Michal Reiter
Publikujem o dianí na internete, súkromí, bezpečnosti a testujem notebooky, smartfóny, audio produkty a ďalšie gadgety.