Jej popularita sa nedá prehliadnuť.

Xiaomi iba nedávno predstavilo novú vlajkovú sériu Xiaomi 12T, čiže ďalšou v poradí je séria Redmi Note 12. Značka iba minulý rok predstavila najmenej 18 rôznych smartfónov Redmi Note 11 a zdá sa, že teraz má v pláne svoje portfólio obohatiť o ďalšie modely. Portál GSMArena teraz informuje, že séria Redmi Note 12 bude predstavená tento mesiac. Keďže október sa blíži ku koncu, môže sa tak stať už v týchto dňoch. 

Nová generácie série Redmi Note má do svojej výbavy dostať dve zaujímavé technológie, pričom jedna z nich bude mať celosvetovú premiéru. Vieme, že série Redmi Note je bohatá na ponuku modelov, avšak doteraz nevieme názvy tých, ktoré sa už onedlho predstavia ako prvé. Vieme však, že sa dočkáme modelov Redmi Note 12, Redmi Note 12 Pro a Redmi Note 12 Pro+.

Redmi Note 11 Pro+ 5GZdroj: Samuel Hindy / TOUCHIT
Redmi Note 11 Pro+ 5G

Práve tieto modely by mali byť veľmi dobre rozlíšiteľné aj rýchlosťami nabíjania, ktoré začnú na úrovni 67 W, 120 W, a končiť budú až extrémnym 210 W nabíjaním. Hoci nové telefóny od Redmi nedostanú najvýkonnejšie čipsety, tak stále budú veľmi dobre vybavenou a cenovo dostupnejšou alternatívou série Xiaomi 12T. O výkon modelu Note 12 Pro sa bude údajne starať nový čipset Mediatek Dimensity 1080, ktorý je pokračovaním Dimensity 920. 

Pravdepodobne najväčším lákadlom telefónov série Redmi Note 12 bude 200 Mpx fotoaparát, ktorý sa objavil aj v modeli Xiaomi 12T Pro. O tom, že nejde iba o marketing, si môžete prečítať TU.

Redmi Note 12Zdroj: GSMArena

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.