Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Značka Republic of Gamers (ROG) s nadšením podporuje vizuály športovo-akčného filmu Gran Turismo od spoločnosti Sony Pictures, kde využíva notebooky ROG Strix SCAR 2023.

Modelový rad ROG Strix SCAR 2023 zosobňuje energiu a súťaživosť, keďže má šialene výkonný hardvér, bleskurýchly displej a chladiaci systém novej generácie a vďaka tomu sa fakt skvelo hodí pre hru aj pre film Gran Turismo. Imidžovú kampaň môžete vidieť v rôznych komunikačných kanáloch ROG vrátane odmien ROG Elite, webových stránok a sociálnych médií. Séria ROG Strix SCAR 2023, vybavená procesorom až 13. generácie Intel Core i9-13980HX a grafickým procesorom až NVIDIA GeForce RTX 4090, je stvorená pre tých, ktorí chcú siahnuť na prvé pozície v gamerských rebríčkoch.

Zamatovo hladký obraz pomáha hráčom udržať si pevnú pôdu pod nohami, keďže ROG Strix SCAR 16 je vybavený neuveriteľne rýchlym QHD 240Hz displejom Nebula HDR s technológiou NVIDIA® G-SYNC®. Pomer strán 16 : 10 a 90-percentný pomer obrazovky k telu z plochy vtiahnu hráčov svojou sugestívnosťou priamo do hry. Panel je vybavený technológiou Mini LED, čo garantuje špičkový jas 1 100 nitov pre mimoriadne živé farby a až nadpozemské zážitky HDR. Herné notebooky ROG Strix SCAR 2023 sú dokonalým nástrojom, ktorý posúva súťaživých hráčov na vyššiu úroveň.

Film Gran Turismo mal slovenskú premiéru 10. augusta 2023. Pozrite si trailer tu.

Značky: