Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Rolls-Royce Cullinan, popredné svetové super luxusné SUV, poskytuje odvážnemu majiteľovi neopakovateľné spojenie komfortu a schopnosti dostať ho azda „Effortless, Everywhere“ – Bez námahy kamkoľvek.

Okrem schopnosti dostať posádku do cieľa v absolútnom pokoji a bez ohľadu na to, či je to v teréne, alebo na ceste, ponúka model Cullinan aj dva výnimočné prvky z programu Bespoke, ktoré zaručujú, že klienti budú vždy pripravení a vybavení na všetko, čo môžu na svojich dobrodružstvách potrebovať.

Prvým zaujímavým prvkom je Recreation Module, elektricky vysúvateľná zásuvka navrhnutá tak, aby sa neviditeľne zasunula do dna batožinového priestoru modelu Cullinan. Po stlačení tlačidla sa vysunie a odhalí výbavu, doplnky a príslušenstvo starostlivo vyberané klientmi pre ich konkrétne automobily, pričom každá časť je uložená vo svojom vlastnom obale a priečinku. Recreation Module môže byť vyhotovený tak, aby na základe osobných preferencií majiteľa vytváral súlad alebo kontrast s farbami interiéru a exteriéru automobilu.

LUXUS VŠESTRANNOSTI

Prvok Recreation Module poskytuje 48 litrov priestoru, ktorý môže byť zostavený presne podľa potrieb majiteľa. Okrem toho sa celý súbor môže vybrať a uložiť samostatne. Zákazník si tak môže Recreation Module prispôsobiť svojim konkrétnym záľubám a potrebám od rybárčenia, cez horolezectvo, snoubordovanie, parašutizmus, až po kite boarding či base jumping. Majitelia modelu Cullinan si môžu zvoliť aj tri rôzne individuálne zostavy Recreation Modules na poľovnícku, lyžiarsku či fotografickú výbavu a pred vyrazením na cesty si vybrať zostavu, ktorá práve vyhovuje ich aktuálnemu programu.

Zatiaľ čo Recreation Module mimoriadne zvyšuje individualitu a všestrannosť modelu Cullinan, nijako sa tým nezmenšuje jeho veľká nakladacia plocha s dĺžkou 2 245 mm, ani batožinový priestor s objemom až do 1 930 litrov.

KING OF THE NIGHT

Koncom roka 2019 oslovila spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars známeho fotografa Marka Riccioniho, aby vytvoril sériu inovatívnych a nevšedných fotografií modelu Black Badge Cullinan. Fotilo sa pod rúškom noci v rôznych automobilových subkultúrach metropolitného regiónu Greater Los Angeles. Značka na podporu tohto projektu na mieru vytvorila individuálny Urban Photography Recreation Module, do ktorého sa dá uložiť fotografova výbava vrátane mini dronu DJI Mavic Mini, 12,9-palcového tabletu Apple iPad Pro a 16-palcového notebooku Apple MacBook Pro – to všetko slúži na zachytávanie, úpravu a spracovávanie fotografií hneď na mieste. Tím Bespoke Collective dizajnérov, konštruktérov a remeselníkov našiel aj priestor na uloženie slúchadiel Sennheiser PXC550 MkII na tlmenie hluku, slnečných okuliarov Persol PO3225-S ako aj oblečenia od odevnej značky Supreme. Všetko je to výbava, ktorú fotograf Mark Riccioni používa pri svojej práci.

SERVÍROVACIA SÚPRAVA

Automobilka vyvinula a do programu Bespoke pre model Cullinan zaradila aj servírovaciu súpravu s názvom Hosting Service, vďaka ktorej možno servírovať aj na tých najnáročnejších miestach. Toto pozoruhodné spojenie dizajnu, remeselnej zručnosti a konštruktérskeho umu ponúka celú paletu výbavy na prípravu dokonalých drinkov aj v tých najpríťažlivejších scenériách na svete. Súprava Hosting Service obsahuje vysoké poháre a príslušenstvo, vďaka ktorým dokáže poslúžiť až pre ôsmich dospelých, ktorí si vďaka tomu vychutnajú osviežujúci kokteil či gin s tonikom. Elegantné vysoké poháre zdobí diskrétny monogram Rolls-Royce, drevené servírovacie tácky sú vyrobené z vysoko kvalitného dreva z čierneho orecha. Vo výbave sa nachádzajú aj potreby na prípravu a podávanie ľahkého občerstvenia.

NAJLEPŠIE SEDADLÁ V PONUKE

Okrem súpravy Recreation Module môže zadná časť automobilu obsahovať aj ďalší prvok z ponuky Bespoke, ktorý sa dodáva iba do modelu Cullinan a zákazníci si ho môžu objednať, aby tak obohatili svoje cestovateľské zážitky. Po otvorení veka batožinového priestoru sa môže vysunúť Viewing Suite – dve sedadlá nasmerované do priestoru za vozidlom a mierne natočené k sebe, pričom medzi nimi sa nachádza sklopný kokteilový stolík. Viewing Suite poskytuje vynikajúce miesto na oddych či rozjímanie o udalostiach celého dňa. Vskutku ide o najlepšie sedadlá v ponuke.

Značky: