Rozšírte svoju Wi-Fi sieť do celého bytu

0

Wi-Fi router často nepokrýva celý byt alebo dom a potom je prechádzanie z miestnosti do miestnosti so zariadením komplikované. Balíček TP-Link TL-WPA8631P vás týchto problémov zbaví.

Pozostáva z adaptéra, ktorý sa pripojí na elektrickú sieť a do nej sa napojí cez Ethernet internet z routera.

Do vzdialenejšej miestnosti pripojíte druhú časť skladačky – rozširovač signálu. Tento má pripojenie na 3 Ethernet porty a tiež Wi-Fi signál. Párovanie znamená len stlačenie párovacieho tlačidla na oboch zariadeniach a môžete ho začať používať. Predpoklad je, že sa pripájate oboma zariadeniami na rovnakú elektrickú fázu.

Teoretická rýchlosť prenosu dát je až 1300 Mbit/s (štandard AV2), poskytované Wi-Fi je typu ac. Stlačením tlačidla na prijímači sa navyše prenesú nastavenia Wi-Fi siete z routera do rozširovača a vo výsledku máte v celom dome rýchlu Wi-Fi sieť s rovnakým pripojením. Pritom o funkciu zásuvky v miestnostiach neprídete. Rozširovačov môžete pripojiť aj viac.

Cena: 109,90 €

Zapožičal: TP-Link

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár