Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

S príchodom jari prichádzajú aj vzrušujúce správy. Všetci zákazníci freeSAT-u teraz môžu sledovať vysielanie AXN od 14. marca až do 18. apríla bezplatne.

Zákazníci freeSAT-u na Slovensku môžu bezplatne sledovať prémiové filmy a seriály AXN na pozícii 57 až počas 35 dní! Táto akcia má zviditeľniť národné premiéry vysoko hodnotených seriálov. Uvedená kanálová pozícia platí pre satelitné prijímače s automatickým prelaďovaním, ktoré svojím zákazníkom poskytuje freeSAT.

Fanúšikov Vražedných práv (How To Get Away With Murder) poteší zistenie, že najnovšia séria odštartuje už 15. marca. Premiérový štart čaká 19. marca aj novú sériu Od súmraku do úsvitu (From Dusk Till Dawn).

Od 31. marca si diváci budú môcť vychutnať prvú sériu kriminálnej drámy Výkupné (Ransom). Seriál sleduje osudy Erica Beaumonta (Luke Roberts), skúseného krízového vyjednávača, ktorý rieši prípady únosov a žiadostí o výkupné s tými najnebezpečnejšími zločincami na celom svete.

Diváci si prídu na svoje aj v apríli, ktorý bude v znamení najznámejšieho detektíva všetkých čias, Sherlocka Holmesa. Vychutnať si budú môcť štvrtú sériu seriálu Sherlock, natočeného na motívy známych detektívnych príbehov od sira Arthura Conana Doyla.

Na obrazovkách sa 11. apríla objaví aj premiéra seriálu Myšlienky vraha: Za hranicou (Criminal Minds: Beyond borders). Kriminálne prípady v ňom zavedú vyšetrovateľov na exotické miesta. Seriál sleduje príbehy elitnej jednotky agentov FBI z fiktívneho tímu pre zásahy v zahraničí. Tam riešia prípady, do ktorých sú zapletení Američania.

Prístup k týmto seriálom a podobným programom možno získať aj nastálo. Stačí si predplatiť balík freeSAT plus HD na sk.freesattv.tv. Na rovnakej adrese nájdete aj ďalšie informácie o ponukách freeSAT-u, posledné novinky či program.

Značky: