Samsung bude za hranie odmeňovať. Alebo nie tak celkom za hranie?

0

Odmeny za hranie hier sú populárne.

Samsung rozumie, že hranie hier na smartfónoch má svoje potenciál a pristupuje k odmenám, zv. Samsung Rewards. Server PhoneArena hovorí o novom prístupe odmeňovania hráčov za to, že hrajú hry na ich zariadeniach.

Tí si potom svoje odmeny môžu vymeniť za platený obsah. Ako firma uvádza, čím viac hráte, tým viac budete odmeňovaný. Avšak treba podotknúť, že v skutočnosti to bude o akejsi platbe späť za to, že míňate v obchode Galaxy Store. Teda viac ako hrať je potrebné kupovať platený obsah.

Hoci nemá firma vyslovene hráčsky telefón, ich najnovšie smartfóny sú špeciálne upravené na to, aby poskytli výborný zážitok aj pri hraní hier. Podobne ako to kedysi priniesol Samsung Galaxy Note9 s optimalizáciou pre Fortnite.

Za každý dolár (uvidíme, či aj v prepočte na euro, to bude podobné) získate tri body. Po prihlásení sa do programu Samsung Reward získate 10 USD v bodoch hneď na začiatok. V júli budú pripisované body dvojnásobné a na v júli je tiež možnosť vyhrať 1000 USD v bodoch.

Uvidíme, na koľko bude tento spôsob odmeňovania motivovať hráčov využívať obchod Galaxy Store.

Zdroj: PhoneArena

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy Note20+: Nové ochranné puzdro potvrdzuje očakávaný dizajn a prezrádza jednu zásadnú zmenu

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>