Dátum konania Galaxy Unpacked 2022 je oficiálne potvrdený.

Aktualizované 26.1.2022:

Pôvodná správa z 25.1.2022:

Tieto neoficiálne informácie boli zverejnené spoľahlivým zdrojom.

Nová várka informácií prináša aj správy o pripravovanej sérii tabletov Galaxy Tab S8. Aj keď vieme, že Samsung pripravuje udalosť Unpacked, ktorá sa bude konať vo februári, jej dátum nie je stále oficiálne potvrdený. Očakávame, že počas tejto akcie bude okrem série Galaxy S22 predstavené aj trio tabletov série Galaxy Tab S8.

Aktuálna správa do leakera Evana Blassa prináša celkom dobrý dôkaz o tom, že Unpacked 2022 sa bude konať 9. februára (skoršie správy udávali dátum 8. február). 

Samsung Galaxy UnpackedZdroj: Evan Blass
Samsung Galaxy Unpacked 2022

Na zverejnenom plagáte sa nachádza veľké písmeno „S„, pod ktorým vidíme nápis „The Epic Standard„. Aj keď obrázok tohto veľa neprezrádza, dôležité je to, že sme získali ďalší pomerne dôveryhodný dôkaz o tom, kedy budú série Galaxy S22 a Tab S8 predstavené.

S novým plagátom udalosti Unpacked sa na internet dostali aj detailné snímky tabletu Galaxy Tab S8 v striebornom a čiernom vyhotovení spolu so stylusom S Pen. Ide o najmenšieho zástupcu série Tab S8. Tento model bude vybavený s 11-palcovým LTPS LCD displejom so 120 Hz obnovovacou frekvenciou a rozlíšením 2560 × 1600 pixelov.

Tablet bude mať vo svojej výbave aj 13 Mpx hlavný a 6 Mpx ultraširokouhlý fotoaparát, Snapdragon 8 Gen 1 a 8 000 mAh batériu. Po softvérovej stránke nebude chýbať Android 12 a One UI 4.

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.