Pripravované zariadenie sa objavilo na stránke podpory.

O sérii Galaxy Tab S8 sme už priniesli niekoľko článkov. Doterajšie správy prezrádzajú, že modelový rad by mal obsahovať tri modely, z ktorých pravdepodobne najviac zaujme model Ultra s veľkým displejom a výrezom. Po množstve únikov sa aj Samsung odhodlal k vtipnému kroku a na stránke podpory v USA zverejnil obrázok pripravovaného Galaxy Tab S8 Ultra. Spolu s tabletom si na fotografii zapózoval aj smartfón Galaxy S21 Ultra.

Stránka podpory spoločnosti Samsung sa pritom poskytuje návod, ako nastaviť funkciu Bixby Voice na viacerých zariadeniach.

Na základe čoho teda predpokladáme, že sa pozeráme na model Tab S8 Ultra, aj keď to nie je v popise uvedené? V prvom rade ide o fakt, že sa pozeráme na veľký tablet. Nemenej podstatný je aj fakt, že tablet má výrez, ktorý sa očakáva iba v prípade modelu Ultra. Za zmienku stojí aj to, že zverejnený dizajn je identický s tým, ktorý sme videli už skôr.

To, že aj samotný Samsung “zverejnil” render Galaxy Tab S8 Ultra napovedá, že predstavenie novej série tabletov nie je ďaleko. Povráva sa, že na trh bude uvedená v rovnaký deň ako séria Galaxy S22. 

Najbližšia udalosť Galaxy Unpacked sa bude konať už 8. februára 2022.

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.