Samsung Galaxy Tab S4 získava Android 10 s používateľským prostredím One UI 2

0

Tablet Galaxy Tab S4 bol predstavený v auguste 2018 so systémom Android Oreo.

Neskôr sa do tabletu dostal Android 9 Pie. Portál Piunikaweb informuje, že tento tablet aktuálne dostáva svoju druhú veľkú aktualizáciu na Android 10. Aktualizácia pre Galaxy Tab S4 prináša používateľské prostredie One UI 2 a zvyšuje ochranu systému s bezpečnostnou záplatou k 1. júnu 2020. Celý zoznam zmien nájdete na tomto odkaze.

Nový firmvér prináša Tmavý režim, jasnejšie ikony aplikácií, vylepšené rozloženia nadpisov a tlačidiel na obrazovke, plynulejšie animácie a nové navigačné gestá na celej obrazovke. Súčasťou aktualizácie je aj pridanie funkcií Quick Share a Music Share, ktoré umožňujú rýchle zdieľanie súborov (so zariadeniami Samsung) a hudby (cez Bluetooth).

 

Samsung Galaxy Tab S4

Zdroj: Piunikaweb

Aktualizácia T835XXU4CTF5 sa v súčasnosti šíri iba pre LTE verziu (SM-T835) v Európe.

Pokiaľ ste majiteľom tohto modelu, tak v priebehu niekoľkých dní by ste mali obdržať informáciu o dostupnosti aktualizácie. Dostupnosť môžete skontrolovať aj manuálne tak, že v tablete prejdete na ponuku Nastavenia > Aktualizácia softvéru. 

Zdroj: Piunikaweb

Prečítajte si aj:

Apple predstavil nový iOS 14: Všetky podstatné novinky na jednom mieste

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>