Samsung Galaxy Tab S6 Lite: Unikli fotografie a špecifikácie

0

Samsung pripravuje nový tablet strednej triedy.

Vlajková loď medzi tabletmi, model Galaxy Tab S6, sa čoskoro dočká Lite verzie. Informácie o nej zverejnil portál WinFuture.

Galaxy Tab S6 Lite ponúkne 10,4-palcový LCD displej s rozlíšením 2000 × 1200 pixelov a pero S Pen. Základom tabletu je procesor Exynos 9611, ktorý obvykle poháňa smartfóny Samsungu strednej triedy. Vo výbave bude 4 GB RAM a 64 GB úložisko. Nebude chýbať slot na microSD karty.

Tab S6 Lite bude využívať operačný systém Android 10 s nadstavbou One UI a ponúkne aj 5 Mpx prednú a 8 Mpx zadnú kameru. Vo výbave tiež nájdete Bluetooth 5.0, dvojkanálovú Wi-Fi, NFC, USB-C a 3,5 mm jack. Batéria bude mať 7040 mAh.

Cena tohto tabletu by sa mala pohybovať na úrovni 350 až 400 eur v závislosti od verzie. Detaily spoznáme pri jeho oficiálnom oznámení, ktoré by malo byť čoskoro.

Zdroj: WinFuture

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy Tab S6 10.5 LTE: Najlepší Android tablet na trhu (RECENZIA)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>