Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Dopyt po Galaxy S10 je oproti minuloročnému modelu Galaxy S9 viac ako dvojnásobný.

Vydarená oslava jubilea – spoločnosť Samsung eviduje na Slovensku historicky najvyšší záujem o svoju novú vlajkovú loď, smartfón Samsung Galaxy S10. Počet zákazníkov, ktorí si do dnešného dňa nový smartfón Galaxy S10 predobjednali, je v porovnaní s minuloročným modelom Galaxy S9 viac ako dvojnásobný. Najväčší záujem je o variant Galaxy S10+ so 128 GB vnútornou pamäťou, z farieb vedie klasická čierna nasledovaná zelenou a bielou.

„Myslím, že sme sa tento rok viac než inokedy trafili  do mobilného vkusu Slovákov a taktiež ponúkli atraktívny predobjednávkový benefit v podobe bezdrôtových slúchadiel zdarma. Aktuálny počet predobjednávok na Galaxy S10 je tak najvyšší za celú históriu série Galaxy S,“ uviedol Tomáš Balík, riaditeľ mobilnej divízie spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: “Výborne sa predávajú vyššie pamäťové varianty: smartfóny S10 s kapacitou 512 GB alebo 1 TB, ktoré tvoria už viac než pätinu z celkového počtu predobjednávok. Trend väčších displejov a pamätí teda nie je len modlou výrobcov, ale realitou.“

Predobjednávka s novými slúchadlami Galaxy Buds zdarma len do 7. marca

Rekordnému záujmu napomáha aj práve prebiehajúca akcia. Keď si totiž novinku S10 alebo S10+ zákazník predobjedná do štvrtku 7. marca, ako darček získa bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds (v hodnote 149 Eur). Ďalšie informácie o akcii sú k dispozícii na www.samsung.com/sk/predobjednavky.

Značky: