Samsung konečne pokračuje v zavádzaní aktualizácie One UI 7
Obnovenie aktualizácie sa týka modelov série Galaxy S24 a vybraných skladacích smartfónov, avšak aj modely série Galaxy S23 sú blízko globálneho vydania.
Spoločnosť Samsung po komplikáciách so zavádzaním aktualizácie One UI 7 pozastavila jej distribúciu. Toto zaváhanie okolo zavádzania Androidu 15 pre Galaxy smartfóny celej situácii vôbec neprospelo, keďže spoločnosť Google už dokončuje práce na Androide 16. Našťastie existujú dobré správy z prostredia kórejskej spoločnosti a vydania verzie One UI 8, ktorá príde prekvapivo skoro.
Aktualizácia na One UI 7 bola v týchto dňoch pozastavená pre modely série Galaxy S24 a skladacie zariadenia Galaxy Z Fold6 a Z Flip6. V nadväznosti na toto rozhodnutie spoločnosti bolo posunuté vydanie One UI 7 aj pre ďalšie smartfóny.
Podobné články
Prečo sa telefón prehrieva a ako ho efektívne ochladiť
Čo je pravda na chystanom obmedzovaní výšky hotovosti v EÚ?
Tip pre Xiaomi smartfóny: Nastavte si premenlivú tapetu smartfónu
Aké zlepšenia prinesú Dolby Vision 2 a HDR10+ Advanced