Samsung pripravil pre slovenských zákazníkov špeciálnu letnú akciu.

Každý, kto si v období od 19. júna do 20. augusta 2017 zakúpi smartfón Samsung Galaxy S8 alebo S8+, dostane ako darček Bluetooth reproduktor Level Box Slim v hodnote 99 eur a 64GB MicroSD kartu v hodnote 28 eur. Pre získanie darčekov je potrebné telefón zakúpiť v jednej z partnerských predajní a zaregistrovať ho na webe www.samsung-bonus.eu/sk/.

Prenosný Bluetooth reproduktor Samsung Level Box Slim (EO-SG930CBEGWW) vám zaručí čistý a ostrý zvuk všade, kam sa vyberiete. Jeho rozmery sú praktické a pohodlne sa zmestí napríklad aj do vášho vrecka. Reproduktor je vybavený vodeodolnou technológiou. Navyše jeho 2600mAh batéria poskytuje až 30 hodín prehrávania hudby a funguje aj ako prenosná nabíjačka.

Praktická micro SD karta Samsung micro SDXC 64GB EVO s SD adaptérom (MB-MP64GA/EU) je ideálna na rozšírenie vnútornej pamäte novej Galaxy S8. Poskytuje rýchlosť čítania až 100MB/s, čo je ideálne pre nahrávanie 4K videí.

Letná akcia platí u vybraných predajcov, ktorých zoznam nájdete TU, resp. do vyčerpania zásob. Telefón je potrebné po zakúpení zaregistrovať na stránke www.samsung-bonus.eu/sk/ a Samsung vám darčeky pošle do 35 pracovných dní od úspešného dokončenia registrácie.

Prečítajte si aj:

VIDEO TOUCHIT: Ktorý si vybrať? Samsung Galaxy S8 alebo S8+?