Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Samsung znovu otvára novozrekonštruovanú značkovú predajňu v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall. Zákazníci si v nej budú môcť vyskúšať a zakúpiť prémiový tovar tejto značky. Tí, ktorí zavítajú do novej predajne sa môžu tešiť na ultramoderné telefóny, tablety, inteligentné hodinky, značkové príslušenstvo alebo napríklad špičkové televízory a ďalšie produkty. Predajňa slávnostne začne prevádzku v piatok 21. júna 2024 o 11.00. Na túto príležitosť chystá Samsung pre zákazníkov výhodnú ponuku, ktorú budú môcť na mieste využiť.

Pre prvých 100 zákazníkov si Samsung pripravil exkluzívnu ponuku za výhodné ceny, ktorá pobeží celý víkend alebo do vypredania zásob. Predajňa má najnovší prémiový vzhľad pre vyšší zákaznícky komfort, zároveň je v nej zóna SmartThings, ktorá umožňuje zákazníkovi odskúšať si, ako funguje ekosystém spájajúci niekoľko produktov. Zákazníci v predajni nájdu nielen najnovšie modely smartfónov, ale aj ďalšie zariadenia, ako televízory, monitory, soundbary, tablety, slúchadlá, inteligentné hodinky a iné príslušenstvo. Produkty si môžu pred kúpou pozrieť aj vyskúšať.

Zároveň je zákazníkom k dispozícii odborné poradenstvo, vyškolený personál a novinkou je zóna, v rámci ktorej predajcovia pomôžu s presunom dát pri kúpe nových zariadení.

Značky: