Samsung pokračuje s víkendovými akciami aj v máji

0

Akčné Samsung víkendy pokračujú aj v priebehu mája. Počas nich môžu záujemcovia získať pri kúpe jedného produktu druhý za zvýhodnenú cenu. Do akciovej ponuky sú zaradené modely Galaxy radu S, Note, A, vybrané tablety a nositeľné zariadenia.

Akcia Samsung 1+1 prebieha počas celého mája vždy od piatku do nedele. Ponuka produktov, ako aj kombinácie zliav sa budú každý víkend meniť, takže záujemcovia o nové zariadenia by mali sledovať stránku akcie Samsung víkend, na ktorej si produkty môžu hneď aj zakúpiť.

* Obmedzenie na všetky ponuky v Samsung víkend je maximálne na 2 akciové produkty na objednávku (email alebo IČO). Pri ponuke 1+1 to znamená maximálne 4 produkty v košíku.

** Akcia platí do vypredania zásob a počas víkendu môže prísť k jej obmene.

*** Vrátenie produktu zakúpeného počas aktuálnej Samsung víkend akcie bude akceptované len pri vrátení oboch produktov z ponuky 1+1.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>