Spoločnosť Samsung spúšťa počas adventných víkendov špeciálne akcie určené členom Samsung Members komunity, do ktorej je možné sa zaregistrovať prostredníctvom Samsung účtu. Celkovo sa môžu členovia tešiť na tri Adventné výzvy počas predvianočného obdobia, počas ktorýchmajú možnosť získať špeciálne zľavy na nákup zariadení či príslušenstva. Svojím zapojením sa do Adventnej výzvy navyše súťažia o hlavné ceny, ktorými sú najnovšie Samsung produkty.

Adventnú výzvu Samsung štartuje už 30. novembra a spočíva v zdolaní výzvy, ktorá bude vyhlásená v konkrétny adventný víkend. Môže ísť o výber správnej odpovede na otázku, hľadanie odpovede na otvorenú otázku či vylúštenie osemsmerovky. Každý sa môže do vyhlásenej výzvy zapojiť len 1x v daný víkend, no za každú účasť získa zľavový voucher na nákup Samsung zariadení a príslušenstva na samsung.sk. Ak je účastník aktívny a zúčastňuje sa adventných výziev pravidelne, je automaticky zapojený do zlosovania o hlavné ceny, ktorými sú technologické novinky – skladací telefón Samsung Galaxy ZFlip5, hodinky Galaxy Watch6 či prívesok Galaxy SmartTag2, ktorý je perfektným pomocníkom pri hľadaní stratených vecí. Samsung adventné víkendy prebiehajú od štvrtka do nedele.

Samsung adventná výzvaZdroj: Samsung
Samsung adventná výzva

Podrobnejšie informácie nielen o Adventnej výzve, ale aj o ďalších akciách získajú majitelia Samsung zariadení v rámci aplikácie Samsung Members, ktorá im každý štvrtok pred adventným víkendom pripomenie novú výzvu a hru o skvelé ceny formou push notifikácie či prostredníctvom newslettra.

Ak ešte nie ste členom Samsung Members

Do skupiny sa môže pridať každý vlastník mobilného zariadenia Samsung prostredníctvom aplikácie Samsung Members, ktorá je voľne prístupná v aplikácii Obchod Play alebo je už predinštalovaná v novších smartfónoch Samsung. Následne stačí zaregistrovať svoj Samsung účet a vybrať si svoje aktuálne produkty. Po zaregistrovaní získajú zákazníci prístup k exkluzívnym odmenám, novinkám a podpore pre zariadenia.

Samsung produktyZdroj: Samsung
Samsung produkty

Článok bol uverejnený v rámci spolupráce.

Prečítajte si aj:

Značky:

Katarína Šimková

Katarína Šimková
Smartfóny, nositeľná elektronika či produkty inteligentnej domácnosti, zaujímam sa o všetko, čo i len okrajovo súvisí s technológiami.