Samsung vyhlasuje súťaž o pobyt na zimných olympijských hrách v Pchjongčchangu

0

Samsung spustil od stredy 13. decembra 2017 súťaž o dizajnové kryty Alcantara s olympijským dizajnom a o týždenný pobyt na zimných olympijských hrách v Pchjongčchangu. Podmienkou pre zapojenie sa do súťaže je kúpiť si jeden zo smartfónov Samsung Galaxy S8, S8+ alebo Note8 u jedného z partnerov a zaregistrovať sa na stránke http://www.samsung.com/sk/offer/olympicpromo.

Výherný pobyt pre dve osoby na olympijských hrách v Pchjongčchangu sa uskutoční od 20. do 26. februára 2018. Výherca v rámci neho získa letenky, transfer, ubytovanie, lístky na športoviská a vstup do Slovenského domu, ktorý organizačne zabezpečuje Slovenský olympijský výbor.

Súťaž trvá od 13. decembra 2017 do 20. januára 2018. Výherca pobytu na olympijských hrách bude vyžrebovaný najneskôr do 31. 1. 2018.

Puzdro Alcantara so svojou mäkkou semišovou textúrou dodá Galaxy Note8 či Galaxy S8 a S8+ prémiový vzhľad. Je spracované z materiálu Alcantara SpA, ktoré pochádza z Talianska a používa sa napríklad v interiéri luxusných áut. Odolný kryt ochráni telefón pred poškriabaním či otrasmi a navyše je možné ho pohodlne umyť vodou a mydlom.

Zoznam partnerov kde je možné zakúpiť smartfón:

Alza.skMobilonline.sk
Andreashop.skmp3.sk
Andreashopsala.skNAY a.s.
DatacompNikita.sk
DATART INTERNATIONAL, a.s.O2 – sieť predajní
Dates MobileOKAY
DigitallOrange
DomossPLANEO Elektro
ElektromaxShoppie.sk
ElsatexSlovak Telekom – sieť predajní
Hej.skŠekoshop
Mall.skTPD/Euronics

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár