Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Pri príležitosti 30. výročia vzniku spoločnosť SATRO pre svojich  zákazníkov pripravila výročné ponuky na všetky služby – SATROanalog, SATROdigital, SATROnet aj touchTV.

„Pre našich zákazníkov sme pripravili jubilejné akcie“, povedal František Kadúch a pokračoval: „Keby som to mal zhrnúť jednou vetou, tak by som povedal – „Objednajte si akúkoľvek našu službu na 24 mesiacov a získate túto službu na prvé tri mesiace BEZPLATNE.“

Akcie sa vzťahujú na objednanie si akéhokoľvek balíčka služby SATROdigital, SATROanalog, SATROnet, či touchTV a budú trvať do konca tohto roku.

Spoločnosť okrem iného v spolupráci so svojimi partnermi pripravila pre zákazníkov služby SATROdigital malé prekvapenie – od piatka 28. októbra 2022 od polnoci, do nedele 30. októbra 2022 do polnoci, budú môcť  sledovať takmer všetky  stanice bez ohľadu na to, aké balíčky majú predplatené.

Ďalšou zaujímavou akciou je, ak si zákazníci objednajú programový balíček DETI lebo HUDBA, získajú ho pri 24-mesačnej viazanosti na celý prvý rok  ZADARMO, pri 12-mesačnej viazanosti prvých šesť mesiacov ZADARMO.

Akciu je možné kombinovať aj s Vernostnou zľavou, až do výšky 10 %.

SATRO s.r.o. od júna tohto roku začala s postupným zvyšovaním rýchlostí služby SATROnet, bez zmien ceny.

Zvýšenie rýchlostí služby SATROnet sa začalo  najskôr v meste Myjava a týkalo sa služby SATROnet cez ethernetové prípojky. Išlo najmä o službu SATROnet Professional, kedy sa rýchlosti zvýšili na 1Gbits/1Gbit/s (1 000 Mbit/s / 1 000 Mbit/s). Zvyšovanie rýchlostí SATROnet bude pokračovať  do konca  tohto roka, zvýšením rýchlosti v Galante,  v službe SATROnet cez etherentové prípojky.

Bližšie informácie a pravidlá všetkých spomínaných aj výročných akcií sú na www.satro.sk alebo na Zákazníckej linke 0850 311 000, v cene miestneho hovoru.

Značky: