Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Výkon trojfázového záložného zdroja Easy UPS 3L sa zvyšuje z 250 na 600 kVA. Jednoduchá konfigurácia, prevádzka a servis pre stredné a veľké budovy a priemyselné aplikácie. Architektúra EcoStruxure zjednodušuje prevádzku a umožňuje pohodlný monitoring a kontrolu cez smartfón

Spoločnosť Schneider Electric, líder v digitálnej transformácii riadenia a automatizácie energie, zvyšuje výkon záložného zdroja Easy UPS 3L z 250 kVA na 600 kVA (400V). Zároveň predstavila aj trojfázové zdroje nepretržitého napätia (UPS) s výkonom 250, 300 a 400 kVA pre externé batérie. Záložný zdroj Easy UPS 3L je určený pre stredné a veľké komerčné budovy a priemyselné aplikácie UPS.

Easy UPS 3L vďaka svojej kompaktnosti, solídnym elektrickým špecifikáciám a redundantému dizajnu chráni kritické zariadenia v rôznych prostrediach pred poškodením v dôsledku výpadkov napájania a prepätia. Účinnosť až 96 % zabezpečuje predvídateľnosť nákladov na energie. Easy UPS 3L je kompatibilný s batériami širokej škály napätia a konfigurácie. Dodáva sa s príslušenstvom, ktoré uľahčuje integráciu zariadenia v rôznych podmienkach.

„Zvýšením výkonu záložného zdroja Easy UPS 3L reaguje Schneider Electric na potreby trhu.  Jednoduché, solídne a konkurencieschopné riešenia, ktoré uprednostňujú efektívnosť, flexibilitu, predvídateľnosť a spoľahlivosť sú v dnešnom prepojenom svete biznisu kľúčové. Konfigurácia, inštalácia, použitie a údržba sú jednoduché,“ hovorí Mustafa Demirkol, globálny viceprezident, 3-Phase UPS Manažment a Marketing, Schneider Electric. „Vďaka výnimočnej kombinácii konkurencieschopných parametrov a solídnemu dizajnu odolnému voči poruchám je Easy UPS 3L ideálnou voľbou pre bezchybnú kontinuitu podnikania vďaka optimalizovaným investíciám. A to kdekoľvek.“

Zákazníci Schneider Electric majú k dispozícii benefit v podobe silnej lokálnej siete špecialistov, ktorí poskytujú kompletný servis počas celého životného cyklu Easy UPS 3L. Služba spustenia je zahrnutá v cene zariadenia a je zárukou toho, že záložný zdroj Easy UPS 3L bude správne a bezpečne nastavený, aby poskytoval čo najlepší výkon, spoľahlivosť a bezpečnosť.

Jednoduchá konfigurácia, použitie a údržba záložného zdroja Easy UPS 3L:

  • Ponúka odolnosť voči nepriaznivému prostrediu vďaka plošným spojom s konformným povlakom, vymeniteľným prachovým filtrom,jednotkovému výkonovému faktoru a silnou ochranou proti preťaženiu. Vďaka tomu je Easy UPS 3L spoľahlivým riešením pre kontinuitu podnikania.
  • Poskytuje menšiu zložitosť systému a šetrí kapitálové investície.
  • Univerzálna architektúra a paralelné zapojenie pre redundanciu alebo zvýšenie kapacity. Na zvýšenie kapacity je možné paralelne nainštalovať až 5 UPS, resp. 5 +1 UPS pre vyššiu spoľahlivosť. Ak by došlo k výpadku jedného bloku napájania, zvyšné budú aj naďalej funkčné za podmienky, že zaťaženie nebude prevyšovať kapacitu funkčných blokov napájania v systéme.
  • Jednoduchý monitoring a riadenie prostredníctvom cloudového softvéru EcoStruxure IT. Pre viac informácií navštívte www.schneider-electric.com/ecostruxure-it a vyskúšajte si riešenie monitorovania EcoStruxure IT Expert zdarma počas 30 dní.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Easy UPS 3L, navštívte webovú stránku.

Značky: