Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Schneider Electric oznámil globálne spustenie trojfázového zdroja nepretržitého napätia (UPS) Galaxy VL 200-500 kW (400V/480V), ktorý sa tak stane najnovším modelom v rámci produktovej série Galaxy.

Kompaktnosť a inovatívna funkcia Live Swap

Záložný zdroj Galaxy VL je navrhnutý s dôrazom na vysokú kompaktnosť. S podlahovou plochou 0,8 m2  je o polovicu menší ako podobné UPS v tejto kategórii. V režime ECOnversion™ ponúka efektivitu až do výšky 99 %, čo môže stredným a veľkým dátovým centrám, komerčným a priemyselným zariadeniam, zabezpečiť úplnú návratnosť investície do dvoch rokov.

Modulárna a škálovateľná architektúra záložného zdroja Galaxy VL umožňuje odborníkom v dátových centrách zvyšovať výkon postupne, od 200 kW do 500 kW, s výkonovými modulmi 50 kW, čo poskytuje flexibilitu pre rast podľa ich obchodných požiadaviek.

Schneider Electric v rámci modelu Galaxy VL predstavuje funkciu Live Swap, ktorá je inovatívnym a bezpečným spôsobom, ako pridávať alebo vymieňať výkonové moduly počas plnej prevádzky záložného zdroja. Zachováva sa tak kontinuita podnikania bez neplánovanej odstávky. Live Swap navyše zabezpečuje zvýšenú ochranu technikov, ktorí manipulujú s výkonovými modulmi.

Nový a energeticky efektívny Galaxy VL nastavuje veľmi vysoký štandard v oblasti inovácií zdrojov nepretržitého napätia. Je navrhnutý s dôrazom na úsporné rozmery a znižovanie nákladov, aby pomáhal našim zákazníkom rásť,“ hovorí Mustafa Demirkol viceprezident Schneider Electric.

Zameriavame sa na budúcnosť dátových centier a na plnenie požiadaviek na adaptabilitu, odolnosť, efektívnosť a udržateľnosť. Najnovší prírastok produktovej série Galaxy disponuje certifikátom Green Premium. Poskytuje špičkový výkon, vypĺňa na trhu medzeru v segmente stredného výkonu a zároveň podporuje ciele v oblasti udržateľnosti,“ dodáva Mustafa Demirkol.

Kľúčové benefity nového trojfázového zdroja nepretržitého napätia Galaxy VL: 

  • Modulárny a škálovateľný dizajn
  • O 50 % kompaktnejší rozmer v porovnaní s priemerom odvetvia
  • Špeciálna funkcia Live Swap pre zvýšenú bezpečnosť zamestnancov
  • Účinnosť až do výšky 99 % v režime ECOnversion™, ktorý môže zabezpečiť kompletnú návratnosť investície v priebehu dvoch rokov

Ak sa chcete dozvedieť o Galaxy VL viac, navštívte našu webovú stránku.