SecTec Security Day 2024 sa blíži a pripravuje sa na inovačné diskusie o využití umelej inteligencie (AI) v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Konferencia prichádza s revolučným prístupom k otázkam kybernetickej bezpečnosti, odmieta stereotypné prednášky o umelej inteligencii a smeruje k hlbším diskusiám o vplyve AI na moderné útoky a potenciálne hrozby. Nečakajte preto prednášky o umelej inteligencii, pretože AI je už dlho neoddeliteľnou súčasťou bezpečnostných produktov, umožňujúc efektívne vyhodnocovanie kybernetických hrozieb.

„Rok AI“ na konferencii predstaví spôsoby, ako využívať potenciál umelej inteligencie v priamej interakcii s bezpečnostnými algoritmami. Odborníci v oblasti kybernetickej bezpečnosti, dátoví vedci aj technologickí nadšenci získajú jedinečnú príležitosť objaviť nové trendy, môžu sa zapojiť do podnetných diskusií a nadviažu kontakty s poprednými odborníkmi.

V dnešnej dobe, kedy sme neustále online a požadujeme rýchlosť a efektívnosť, vznikajú nové hrozby v oblasti kybernetickej bezpečnosti. SecTec Security Day 2024 sa zameria na poskytnutie prehľadu o výzvach a trendoch v tejto oblasti.

Prvá panelová diskusia bude skúmať vzájomné súboje a výzvy AI akými sú písanie modulov za pomoci AI, vyhodnocovanie veľkých objemov údajov, forenznú analýzu či skoré odhalenie útokov. Nasledovať bude panel o etických otázkach a reguláciách využívania AI. Skúsime zodpovedať otázku ako ochrániť súkromie pri využívaní AI. Ako sme pripravení na krízové situácie a na riešenie kybernetických incidentov? Prediskutujeme v poslednom panely.

SecTec Security Day 2024 sľubuje informačne nabitý deň plný diskusií, nových poznatkov a možností nadviazať spoluprácu s poprednými odborníkmi v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Nezmeškajte príležitosť byť súčasťou budúcnosti bezpečného digitálneho prostredia.

Hybridná konferencia SecTec Security day 2024 prináša 3 panelové diskusie na horúce témy s uznávanými odborníkmi popretkávané odbornými príspevkami. To všetko v jeden deň 18.4.2024, na jednom mieste Hotel Crowne Plaza alebo online na jedinečnej konferencii SecTec Security Day 2024.

Online prístup na Live stream konferencie získate po registrácii ZDARMA!

Viac info a registrácia na www.sectecsecurityday.sk

Článok bol uverejnený v rámci mediálnej spolupráce.

Prečítajte si aj:

Značky: