Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Tradičná značka SHERLOCK uvádza na trh celkom nový rad bezpečnostných dverí. Modely Metropol, Citadel, Resist a Firesec vznikajú v rámci európskej kooperácie. Po finalizácii, ktorá bude prebiehať v továrni v Malackách, zamieria nové modely nielen k slovenským zákazníkom, ale aj do zahraničia.

Na vývoji a výrobe najnovších bezpečnostných dverí sa podieľajú výrobné a vývojové centrá Koncernu ASSA ABLOY, do ktorého značka SHERLOCK® od roku 2013 patrí, v troch krajinách Európy. Vzhľadom na vysokú citlivosť slovenského a českého trhu na špičkový design a vysokú kvalitu prevedenia dverí bude ich finalizácia prebiehať v továrni v Malackách.

„Pevný základ nášho nového produktu bude vyrábaný na najmodernejšej linke v Európe a s využitím ekologických materiálov. Novo vylepšená produktová línia sa zameriava na moderné domácnosti a prináša zákazníkom vysokú kvalitu, na akú sú zvyknutí pri dverách SHERLOCK®,“ uvádza Zuzana Slezáková, riaditeľka spoločnosti SHERLOCK® ASSA ABLOY, a dodáva: „Design produktu a finálna kontrola kvality zostávajú v našich rukách pod drobnohľadom a s podpisom SHERLOCK®.“

Aktuálne využíva bezpečnostné dvere SHERLOCK viac než 200-tisíc domácností a spoločností na Slovensku a v okolitých krajinách. Nové modely bude spoločnosť ponúkať na štyroch trhoch. Popri Slovensku a Česku pôjde aj o Rakúsko a Maďarsko. S ich uvedením je spojená aj nová marketingová stratégia a kampaň značky.

Značky: