Spoločnosť M7 Group prevádzkuje satelitnú a internetovú platformu Skylink. Od apríla sa zvyšujú niektoré ceny.

Od apríla vstupuje do platnosti nový Cenník služieb Skylink. K zvýšeniu cien dôjde pri najnižšom balíčku Mini a dvoch prémiových balíčkoch CSFilm Europe. Platby za ostatné služby Skylinku zostávajú bez zmien.

Nová cena balíčka Mini bude 6,90 € mesačne, a to pri úhrade platobnými metódami SIPO alebo Inkaso z účtu, prípadne pri opakovanej platbe kartou, alebo 82,80 € ročne pri jednorazovej platbe. Dochádza tiež k úprave cien dvoch doplnkových balíčkov: CS za 7,10 € mesačne/85,20 € ročneFilm Europe za 7,20 € mesačne/86,40 € ročne.

Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group tento krok vysvetľuje takto: „Neustále pracujeme na zlepšovaní služieb pre našich zákazníkov. V roku 2021 sme programovú ponuku obohatili o 10 staníc, z toho 6 v HD kvalite. Za pripomienku určite stojí športová stanica JOJ Šport HD a RTVS Šport HD. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci mali vždy niečo navyše. Preto nás teší, že už viac ako dva roky rozširujeme obsah programu Skylink 7, vďaka ktorému majú naši zákazníci možnosť sledovať zaujímavé filmy a seriály, ktoré inde nenájdu. Nezabúdame ani na službu Skylink Live TV, ktorú majú všetci satelitní zákazníci zahrnutú v cene svojho predplatného. Jej videotéku sme v minulom roku rozšírili o 400 hodín nových programov. Vo zvyšovaní kvality služieb budeme pokračovať aj v tomto roku. Aj napriek optimalizácii stále rastúcich nákladov sme však nútení prikročiť k zmenám niektorých cien,“ dodáva.

Kompletný cenník platný od 1. 4. 2022 nájdete tu.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.