Skype Meet Now: Telefonujte zadarmo a bez otravnej registrácie

0

Rastúca popularita tejto aplikácie prináša zjednodušenie jej použitia.

Video konferencia alebo telefonovanie cez internet je fajn. Keď máte všetko nastavené a zabehnuté. Svoje o tom vedia aj v Microsofte a tak je tu nová možnosť ako využiť platformu Skype na telefonovanie. Bez registrácie, nastavovania a hesiel. Všetko vo webovom prehliadači.

skype meet now

Ako na to?

Na stránke služby Skype Meet Now kliknite na tlačidlo Create a free meeting. Vygeneruje sa link, ktorý môžete ostatným poslať na pripojenie do vášho chatu a videohovoru. Ak máte Skype, môžete sa prepnúť do tejto aplikácie, ale dá sa využiť aj webové rozhranie.

Stlačte Start call a na zobrazenej stránke kliknite na tlačidlo Join as guest. Napíšte svoje meno a je to hotovo.

Všetko cez prehliadač, netreba vyplňovať žiadne heslá ani iné prihlasovacie údaje. Link bude aktívny 24 hodín od jeho vytvorenia.

Zdroj: Microsoft

Prečítajte si aj:

Skype pridá podporu na zdieľanie súborov z Prieskumníka

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>