Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Športový sviatok všetkých fanúšikov hokeja sa blíži. Na pohľad zložité môže byť aj sledovanie hokejových zápasov mimo televíznej obrazovky.

Hokejku však vymeníte za mobilné zariadenie, korčule za pripojenie do internetu a majstrovstvá sveta navštívite aspoň virtuálne. Živé prenosy zo štadiónov bude bezplatne vysielať webová stránka hokej.rtvs.sk.

Spoločnosť ASUS s výberom vhodného mobilného zariadenie rada pomôže – v ponuke má špičkový smartfón, tablet aj ultratenký notebook za atraktívne ceny.

ASUS ZenBook UX305 – najtenší 13,3“ QHD+ notebook na svete

ZenBook UX305 je správna voľba pre každého, kto hľadá multifunkčné mobilné zariadenie na prácu aj zábavu. S hrúbkou iba 12,3 mm a hmotnosťou 1,2 kg sa stane vašim spoľahlivým spoločníkom na pracovnom stole aj na cestách.

UX305 disponuje matným 13,3-palcovým IPS displejom s rozlíšením 3200 x 1800. Ultravysoké rozlíšenie pri sledovaní hokejových prenosov cez internet plnohodnotne nevyužijete, avšak veľkosť obrazovky ponúkne najlepší zážitok zo sledovania hokeja v porovnaní s tabletmi aj smartfónom ZenFone 2.

UX305 poháňa najnovší procesor Intel® Core™ M, má ultra-rýchly SSD disk s kapacitou až 512 GB a s výdržou batérie do 10 hodín je k dispozícii počas celého dňa. Pokročilý systém chladenia nevyžaduje ventilátory, takže UX305 je výkonný a aj kompletne tichý a chladený.

ASUS_UX305_nowat

 

ASUS MeMO Pad 7 (ME572) – prémiový tablet pre náročných

Stredobodom pozornosti MeMO Padu 7 (ME572) je 7-palcový, Full HD (1920 x 1200) IPS displej. Ten má ultra-vysokú hustotu 323 pixelov na palec a celkovo pozostáva z viac ako 2,3 miliónov pixelov. V kombinácii s technológiou ASUS TruVivid, ktorá vylepšuje jas farieb, ponúka MeMO Pad 7 fantastický obraz a zaručuje najlepší zážitok zo sledovania hokejových prenosov.

MeMO Pad 7 (ME572) však vyniká aj svojim spracovaním. Ide o najkrajší a najlepší 7-palcový tablet, ktorý je momentálne dostupný na trhu. Dizajn tabletu je inšpirovaný elegantnými kabelkami a telo tvoria sklenené vlákna a duralumínový rám.

ME572 Je určený náročným používateľom. Ukrýva v sebe 64-bitový štvorjadrový procesor Intel Atom Z3560, ktorý je energeticky efektívny a poradí si s najnovšími hrami a aplikáciami.

ASUS_MeMO Pad 7 ME572CCL_nowat

ASUS MeMO Pad 7 (ME176) – dostupný tablet pre každého

ASUS MeMO Pad 7 (ME176C) je cenovo dostupný 7-palcový tablet s atraktívnym pomerom cena/výkon. Vo výbave má 64-bitový procesor Intel Atom Z3745, IPS displej s HD rozlíšením 1280 x 800 a výdrž 9 hodín. Ak hľadáte ľahké prenosné zariadenie za rozumný peniaz, (nielen) na sledovanie hokejových prenosov počas cestovania, našli ste ho.

ASUS MeMO Pad 7 ME176C_nowat

ZenFone 2 – luxusný multimediálny smartfón

ZenFone 2 je vďaka 5,5-palcovému Full HD displeju ideálny smartfón na sledovanie multimédií. Boje na ľadovej ploche vyniknú na IPS displeji, ktorý má široké pozorovacie uhly a ponúka tak výborný zážitok zo sledovania aj v skupine viacerých fanúšikov.

Ergonomický luxusný dizajn, 64-bitový procesor Intel Atom Z3580 a operačná pamäť o veľkosti 4 GB robia zo ZenFonu 2 perfektného spoločníka na cesty, ktorý zvládne všetky požiadavky používateľov – či už ide o prehliadanie webu, sledovanie videa, hranie hier alebo pracovné povinnosti.

Zenfone 2 disponuje batériou s kapacitou 3000 mAh, ktorá zabezpečuje dostatok energie na celý deň. Hokejové prenosy tak môžete sledovať bez prerušenia.

ASUS ZenFone 2_nowat

Značky: