Na našom stretnutí v bruselskej centrále KBC, čo je materská spoločnosť ČSOB na Slovensku sme hovorili s jej predsedom predstavenstva a CEO, pánom Danielom Kollárom. Náš rozhovor sme zamerali predovšetkým na mobilné bankovníctvo a to, ako si ho Slováci obľúbili. Dozvedeli sme sa tak o nových funkciách Smartbankingu od ČSOB, ktoré prichádzajú v najnovšej verzii tejto aplikácie od marca a hovorili sme aj o tom, ako často ľudia používajú mobilné bankovníctvo. Pri našej návšteve v centrále sme zároveň nadobudli presvedčenie, že ČSOB na Slovenku je hodnotená materskou spoločnosťou veľmi dobre.

 

Kollar-2

Daniel Kollár: Bude to aj o inteligentných hodinkách, ale vtedy, keď to bude účelné pre väčšinu používateľov na Slovensku

 

Kladne hodnotíme, že zastúpenia v jednotlivých krajinách majú pomerne veľkú subjektivitu a tiež to, že slovenský príklad v inovácii mobilného bankovníctva preberajú aj iné krajiny, v ktorých sú banky skupiny KBC. Pozrite si náš rozhovor s pánom Kollárom vo videu.

Za pozvanie do centrály ďakujeme ČSOB

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.