Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Majitelia televízorov LG vo viac ako štyridsiatich krajinách v Afrike, Európe a na Strednom východe majú novo prístup k obsahu streamovacej služby Disney+

Aplikácia Disney+ je teraz k dispozícii na kompatibilných televízoroch LG vo viac ako štyridsiatich nových krajinách v Afrike, Európe a na Strednom východe. Disney + majú k dispozícii novo aj predplatitelia v Českej a Slovenskej republike. Majitelia televízorov LG, ktoré využívajú webOS z roka 2017, si tak teraz môžu na jedinom mieste pohodlne vychutnať najlepšie filmy a relácie od štúdií Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a Star.

Aby si zákazníci LG mohli užiť všetko, čo služba Disney+ ponúka, môžu jednoducho kliknúť na ikonu Disney+ na domovskej obrazovke ich televízora LG alebo stlačiť tlačidlo Disney+ na diaľkovom ovládači LG Magic Remote, zvoliť si typ predplatného a začať sledovať svoje obľúbené programy. Aplikácia Disney+ na televízoroch LG integrovaná do platformy webOS, poskytuje perfektný zážitok a množstvo prvotriedneho obsahu pre každého.

Disney+ a poskytuje prístup ku stovkám originálnych programov a tisíckam epizód z rozsiahlej knižnice spoločnosti The Walt Disney Company a to spolu s rastúcou ponukou exkluzívneho originálneho zábavného obsahu. Celovečerné filmy, televízne relácie, krátkometrážne a dokumentárne filmy sú prehľadne roztriedené, možno v nich vyhľadávať a sú k dispozícii k okamžitému streamovaniu.

Predplatitelia majú na výber z mnohých filmov vlastnených spoločnosťou Disney, vrátane filmov od spoločnosti Marvel alebo kultového seriálu Hviezdne vojny. V službe Disney+ nechýbajú ani ďalšie divákmi obľúbené relácie a filmy, ako sú napríklad tituly Obi-Wan Kenobi, Ms. Marvel od Marvel Studios, The Kardashians a mnoho ďalších.

Televízory LG s platformou webOS umožňujú používateľom ponoriť sa do obľúbených príbehov a zápletiek. Aby z každej scény vynikli čo najväčšie detaily, ponúka technológia LG OLED najlepšiu kvalitu obrazu vo svojej kategórii vďaka nekonečnému kontrastnému pomeru a dokonalej čiernej, čo umožňuje revolučná technológia samosvietiacich pixelov OLED obrazoviek, ktoré nevyžadujú podsvietenie. Televízory LG sú kompatibilné s technológiami Dolby Vision a Dolby Atmos a poskytujú tak vynikajúci zážitok zo sledovania z pohodlia domova.

Funkcie inteligentných televízorov LG pre ešte väčšie pohodlie, vrátane umelej inteligencie ThinQ AI a funkcie univerzálneho vyhľadávania LG v rámci celej platformy, naviac bez problémov spolupracujú s Disney+.

Spoločnosť LG, ktorá sa vždy snaží poskytovať najlepší používateľský zážitok a výber obsahu, teraz ponúka aplikáciu Disney+ na kompatibilných televízoroch LG vo viac ako deväťdesiatich krajinách sveta.

Značky: