Spoločnosť Synology Inc. dnes oznámila všeobecnú dostupnosť služby Synology C2 Backup pre používateľov z celého sveta. Služba C2 Backup bola pôvodne vytvorená ako odpoveď na rastúce požiadavky európskych zákazníkov na bezpečné a vysoko integrované zálohovacie riešenie, ale teraz umožňuje uloženie kópií cenných dát pre prípad nutnosti obnovenia po havárii z NAS zariadenia Synology do európskeho cloudového úložiska z celého sveta.

Služba C2 Backup zaznamenala za šesť mesiacov od svojho spustenia trvalo vysoký nárast používania. V reakcii na vysokú obľúbenosť a rastúce nároky na samotné úložisko prišlo k rozšíreniu dátového centra v nemeckom Frankfurte. Úroveň spokojnosti zákazníkov dokazuje aj vysoká miera obnovenia predplatného – viac ako 96 % nových používateľov pokračuje v predplatnom aj po skončení bezplatného skúšobného obdobia. Tento úspech na európskom trhu dokazuje, že služba predstavuje dobre optimalizované a cenovo prijateľné riešenie a je logické, že rovnaké riešenie tak bude vyhovovať aj ďalším zákazníkom z rôznych krajín.

Kľúčovú úlohu v rýchlom raste tohto trhu zohráva flexibilita cloudového zálohovania z pohľadu nízkej vstupnej bariéry a rozsiahlych možností budúceho rozšírenia. S rastúcim dopytom po vzdialenej ochrane dát sme obdržali mnoho požiadaviek na rozšírenie pokrytia služby C2 Backup z mimoeurópskych regiónov,“ uviedla Jia-Yu Liu, riaditeľka skupiny aplikácií spoločnosti Synology Inc. „S potešením oznamujeme, že od dnes môžu bezproblémové zálohovanie navrhnuté špeciálne pre NAS zariadenia Synology využívať používatelia z celého sveta.

Služba Synology C2 Backup ponúka používateľom dva rôzne plány odpovedajúce ich rôznorodým požiadavkám:

 • Plán I napĺňa základné potreby zálohovania pomocou funkcií:
  • Každodenné zálohovanie s pravidelným uchovávaním informácií
  • Až 11 verzií záloh za obdobie posledných 30 dní
  • Flexibilný výber kapacity úložiska – 100 GB, 300 GB a 1 TB
 • Plán II ponúka používateľom vyžadujúcim rozšírenú ochranu nasledujúce funkcie:
  • Flexibilné plány zálohovania
  • Prispôsobiteľné zásady uchovávania informácií
  • Deduplikáciu dát umožňujúcu optimalizáciu využitia úložiska
  • Terabajty úložnej kapacity

Služba Synology C2 Backup ponúka novým predplatiteľom 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie, v rámci ktorého si môžu tieto riešenia vyskúšať vo svojom produkčnom prostredí.

Ďalšie informácie sa nachádzajú na webových stránkach služby Synology C2 Backup

 

V prípade potreby na väčšiu kapacitu úložného riešenia navštívte príslušnú stránku

Viac o produktoch Synology

VIDEO TOUCHIT: Synology Forum 2018 – routre, NASky a softvér

 

 

Značky: