Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Poprední svetoví návrhári vytvorili unikátnu sériu príslušenstva pre novinky tohto roka, Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Jedinečné technológie sa snúbia s premysleným dizajnom. Byť originálny je tak jednoduché!

Spoločnosť Samsung Electronics predstavila exkluzívnu kolekciu príslušenstva pre špičkové smartfóny Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. So širokým portfóliom príslušenstva prináša Samsung používateľom slobodu. Prispôsobiť smartfón osobitému štýlu zákazníkov nebolo nikdy jednoduchšie.

Tvorcovia Rich Accessory Collection:

Burton: Burton naštartoval celosvetový rozmach snowboardingu prostredníctvom svojho unikátneho radu produktov pre mužov aj ženy. Pre Samsung navrhol kolekciu ochranných krytov s dvoma svojimi najpopulárnejšími motívmi.

Brand Acc._Burton

Swarovski: Značka, s ktorou Samsung úspešne spolupracuje už niekoľko rokov, navrhla pestrofarebný rad prémiových, ochranných krytov zdobených kryštálmi, ktoré reflektujú rozdielne odtiene skla Galaxy S6 a Galaxy S6 edge.

Brand Acc._Swarovski

Montblanc: Samsung a Montblanc pokračujú v exkluzívnej spolupráci a kombinujú luxus a perfektné ručné spracovanie s prevratnými technológiami. Výsledkom je kolekcia kožených puzdier a obalov, ktorá vznikla v talianskej manufaktúre značky Montblanc.

Brand Acc._Monblanc_01

Rebecca Minkoff: Špičková návrhárka luxusných kabeliek, príslušenstva, obuvi a odevov vytvorila hravý a jemný kvetinový motív pre ochranné kryty a kožené puzdrá, ktorý podčiarkuje prvotriedny dizajn nových smartfónov Galaxy S6 a Galaxy S6 edge.

Brand Acc._Rebeccaminkoff_03

Romero Britto: Slávny pop-artový umelec Romero Britto spolupracuje so značkou Samsung prvýkrát. Britto vdýchol ochranným krytom svoj rukopis: živé farby a expresívne obrázky.

Kolekcia dizajnového príslušenstva nie je zatiaľ určená pre slovenský trh, je však dostupná v zahraničí.

Značky: