Sony ruší svoju emailovú aplikáciu pre smartfóny Xperia, vypne aj ďalšie funkcie

0

Xperia 5 a novšie modely ju už nebudú podporovať.

Sony na svojich stránkach oznámilo, že už nebude podporovať emailovú aplikáciu pre smartfóny Xperia. Táto aplikácia nebude k dispozícii pre modely Xperia 5 a novšie a nezobrazí sa ani v ponuke Obchodu Play.

Používatelia starších Xperií budú môcť používať emailovú aplikáciu od Sony aj naďalej. Nečakajte však podporu či aktualizácie.

Sony tiež oznámilo, že zo svojej systémovej aplikácie Album čoskoro odstráni funkciu pre zálohovanie fotiek na servery Amazonu. Táto služba bude vypnutá 31. marca 2020 a Sony následne vydá aktualizovanú verziu aplikácie bez možnosti zálohovania. Fotografie si môžete zálohovať pomocou inej služby, napr. cez Fotky Google.

A Sony vypne aj emailové notifikácie na dostupnosť novej aktualizácie pre váš telefón. Upozornenia na novú aktualizáciu sa budú samozrejme zobrazovať na displeji smartfónov Xperia aj naďalej.

Zdroj: Sony

Prečítajte si aj:

Sony Xperia 5: Malý veľký telefón (RECENZIA)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>