Creative Technology vylepšuje estetickú hru pomocou edície Sound BlasterX AE-5 Plus Pure Edition. Prinesie symfóniu svetiel a čistého zvuku, ktorý PC hráčom pripraví pôdu pre každé štýlové víťazstvo. Len prostredníctvom tejto limitovanej edície môžu hráči transformovať ľubovoľnú počítačovú zostavu na majstrovské dielo RGB svetla a farieb, ktorému sa vyrovná iba silný zvuk patriaci Sound Blasteru.

Sound BlasterX AE-5 Plus Pure Edition, lákavé predstavenie zvuku, svetla a farby.

Sound BlasterX AE-5 Plus Pure Edition, lákavé predstavenie zvuku, svetla a farby.

Sound BlasterX AE-5 Plus Pure Edition prichádza v elegantnom kovovom bielom prevedení a obsahuje štyri prídavné prispôsobiteľné RGB LED pásky, ktoré predvádzajú vlastný Aurora Reactive Lighting System. Vďaka 16,8 miliónom prispôsobiteľných farieb ponúka hráčom kreatívne možnosti na zostavenie dokonalej hernej súpravy s veľkolepým zvukom a fascinujúcimi svetelnými efektmi.

Rovnako ako v prípade štandardného Sound BlasterX AE-5 Plus, ktorý bol uvedený na trh pred mesiacom, podporuje Pure Edition kódovanie Dolby Digital Live a DTS Connect, čím ponúka viac možností  externým zvukovým zariadeniam. Disponuje tiež  najnovším softvérom Sound Blaster Command, ktorý obsahuje užívateľsky príjemnejšie rozhranie a bez problémov prispôsobuje nastavenia.

Ceny a dostupnosť

Cena Sound BlasterX AE-5 Plus Pure Edition je  189,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Pre viac informácií navštívte creative.com/AE5pluspure

Značky: