Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Ocenený herný DAC teraz prichádza s GameVoice Mix pre PS4.

Spoločnosť Creative Technology opäť zvýšila zážitok z hrania na konzole. Vďaka novej aktualizácii firmwaru, ktorá pridáva GameVoice Mix do sady funkcií Sound BlasterX G6, môžu používatelia teraz očakávať ešte lepší výkon s kvalitným zvukom, plynulými ovládacími prvkami a vychutnať si vyváženie medzi hraním hry a čistým zvukom pre bezkonkurenčné hranie na konzole.

Od svojho uvedenia na trh v roku 2018 bol Sound BlasterX G6 dobre prijatý recenzentmi a získal významné ocenenia, ako napríklad CES 2019 Innovation Awards Honoree v kategórii „Hry“. Vybavený audiofilnými komponentmi (vrátane 130 dB DNR, 32-bit / 384 kHz DAC) a oceneným diskrétnym slúchadlovým bi-zosilňovačom Xamp, poháňaný technológiou virtualizovaného priestorového zvuku Sound Blaster, zabalený v elegantnom a praktickom dizajne, si určite nájde miesto v mnohých zoznamoch príslušenstva, ktoré hráč musí mať.

S produktom GameVoice Mix je Sound BlasterX G6 sen konzolového hráča.

Keďže rovnováha medzi hrami a chatmi je čoraz obľúbenejšou funkciou najmä pre konzolových hráčov, Sound BlasterX G6 bol obohatený o GameVoice Mix, čím zvyšuje herný zážitok bez ďalších poplatkov. Používatelia môžu plynulo nastaviť hlasitosť chatu a zvuky hry jednoduchým otočením ovládacieho gombíka bez toho, aby museli opustiť hru – môžu sa zamerať na samotnú hru.

Ceny a dostupnosť

Cena Sound BlasterX G6 je 149,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Pre viac informácií navštívte creative.com/G6

Značky: