Spoľahlivá bezpečnostná kamera

1

IP kamera Panasonic WV-U2132L je ideálnou ukážkou toho, ako má vyzerať nástroj na sledovanie priestoru. Napája sa výlučne cez Ethernet (PoE) s napätím 48 V.

Následne ju pripojíte do vašej siete a za dve minúty je pripravená na stráženie. Cez IP adresu sa k nej prihlásite aj cez webový prehliadač a kamera poskytuje Full HD obraz s 30 fps s možnosťou nočného režimu. Je tu možnosť 2,5-násobne priblížiť scénu, využiť môžete aj detekciu hmly a jej kompenzovanie alebo spustenie alarmu nielen pri pohybe, ale aj pri pokuse kameru oslepiť napr. aj sprejom či svetlom lúča.

Je určená do vnútorného prostredia, ale rozsah teplôt je od -10 do +50 °C. Video sa dá nahrávať na kartu microSDXC. V obraze potom stačí vytvoriť zónu, teda napr. myšou nakresliť obdĺžnik a priradiť oblasti citlivosť. Zaujímavá je aj možnosť nechať si poslať notifikáciu na email iba pri narušení vami vybranej oblasti.

Obraz sa dá sledovať naživo z toho istého rozhrania ako pri jeho nastavení. Nahrávanie je s kodekom H.265, kvalita obrazu bola veľmi dobrá.

Cena: 449 €

Zapožičal: Panasonic

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Jeden komentár

  1. Panasonic sa moze hambit. HD za 449 eur bez pridanych funckii? Odporucam sa obhliadat po kamerach 4K dahua, bezdrotove bateriove eufy cam s lokalnym ukladanim zaznamu, s alarmom, automatizaciou, rozlisovanim osob a zvierat, farebnym nocnym videnim, vstavanym svetlom a pod.

Pridaj komentár