Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Motorola s potešením oznamuje nové partnerstvo so Sofiou „Sonya“ Kenin, z prvej pätice najlepších tenisových hráčok na svete. Pre Kenin je toto partnerstvo prvou veľkou komerčnou spoluprácou od začiatku jej profesionálnej tenisovej kariéry od 16 rokov a slúži ako príležitosť pre spoločnosť Motorola a Kenin spolu rásť v tejto ďalšej fáze jej kariéry.

V rámci tohto partnerstva bude mať Kenin na svojej športovej uniforme „batwing“ logo od spoločnosti Motorola, ako aj na zahrievacej bunde počas všetkých zápasov a vystúpení. Dvadsaťdvaročná americká tenistka bude navyše v priebehu partnerstva používať ikonický motorola razr 5G.

Kenin je v rámci rebríčka dvojhry WTA na 4. mieste. Sezónu 2020 odštartovala víťazstvom v januári na svojom prvom grandslamovom šampionáte, po ktorom nasledovala niekoľko ocenení a úspechov počas celého roka. Kenin zakončila sezónu vyhlásením za Hráčku roka 2020 WTA.

Prvé veľké predstavenie Keninovej v roku 2021 sa uskutoční budúci týždeň na prvom grandslamovom turnaji v tomto roku, kde bude obhajovať svoj majstrovský titul.

Značky: