Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Do programového balíčka KLASIK bude zaradená stanica AMC, ktorá ponúka staršie aj novšie filmové lahôdky.

Stanica sa zameriava aj na vlastnú seriálovú tvorbu. Diváci sa tak môžu tešiť na premiéry ďalšej série Walking Dead už niekoľko dní po jej uvedení v USA. Do balíka KLASIK bude zaradená športová stanica TV 213 zameraná výlučne na slovenské športy.

Do balíka KLASIK ďalej pribudne detská stanica KiKa (vysiela v nemeckom jazyku), ktorá bola predtým zaradená do balíčka KOMFORT a KOMFORT DETI. Po skončení vysielania tejto stanice budú môcť priaznivci počítačových hier a „vychytávok“ sledovať vysielanie stanice GINX, nakoľko stanica MINIMAX vysiela už 24 hodín denne. Do balíčka KOMFORT a KOMFORT DETI pribudne obľúbená stanica JimJam, určená pre deti do 8 rokov a vysielaná v českom jazyku. Súčasne do balíčka KOMFORT a KOMFORT film postupne pribudnú filmové stanice CS Film, CS Mini a Horor Film. Stanice už v svojom názve nesú svoje zameranie – klasické filmy z minulého obdobia – 60 -te až 90 -te roky, rozprávky a rozprávkové seriály, alebo horory a thrillery.

Ešte v októbri tohto roku bola do programovej ponuky SATROdigital, do balíčka MAGYAR zaradená filmová stanica Film+, ktorá vysiela v maďarskom jazyku. Film+ prináša bohatý TV program pre milovníkov filmov , seriálov ako aj filmové premiéry všetkých žánrov v maďarskom jazyku. Od novembra tohto roku budú z programovej ponuky KLASIK, KOMFORT a KOMFORT FILM vyradené stanice AXN, AXN White a AXN Black. Spoločnosť SATRO s.r.o. pripravuje ešte ďalšie programové zmeny na vianočné obdobie tak v oblasti digitálnej TV ako aj vysokorýchlostného internetu SATROnet.

Značky: