Spoluzakladateľ OnePlus čoskoro predstaví prvé TWS slúchadlá

0

Nothing sa pripravuje na uvedenie slúchadiel Ear 1.

Udeje sa tak už budúci mesiac, kedy spoločnosť Nothing predstaví TWS slúchadlá Ear 1. Tento model skutočne bezdrôtových sa stane prvým produktom, ktorý bude pod logom tejto novej značky predstavený.

Od spoločnosti Nothing sa očakáva pomerne veľa, avšak teraz sa okrem ilustrácie nových slúchadiel nedozvedáme nič navyše. Nepoznáme tak technické parametre slúchadiel, prípadne ich predpokladanú cenu.

Očakáva sa, že Ear 1 ponúknu priehľadný dizajn, ikonický tvar a vysoká funkčnosť. Tento prístup by mohol priniesť na pomerne nudný trh s TWS slúchadlami “nový pohľad na vec”, pri ktorom vynikne hodnota, dizajn a funkčnosť. Ear 1 budú orientovaný na používateľov, ktorí radi počúvajú hudbu, podcasty a audioknihy.

Slúchadlá sú tiež označované ako začiatok dlhej a vzrušujúcej cesty, ktorá sa nakoniec rozšíri v ďalších produktových kategóriách.

Viac o slúchadlách Nothing Ear 1 sa dozvieme už v júni.

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Sony WF-1000XM4: Konkurencia pre AirPods Pro je na ceste

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár