Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Rozhodli ste sa viac hýbať, no hľadáte spôsoby ako si to celé spríjemniť? Niekedy situáciu vyrieši parťák, inokedy  bohato postačí pustiť si do uší obľúbenú hudbu. Trust ponúka rôzne typy bezdrôtových slúchadiel vhodných na športovanie.

Hravé, farebné a s uchytením za ucho

Reflexné športové slúchadlá s Bluetooth a vstavanou nabíjateľnou batériou Senfus sú skvelou voľbou pre tých, ktorí mávajú problém s udržaním štupľov v ušiach. Vďaka nastaviteľným háčikom na bezpečné a pohodlné nosenie sa tak nemusíte obávať, že by vám mohli vypadnúť. Okrem čistého zvuku s hlbokými basmi disponujú aj odolným prevedením voči nepriaznivým vplyvom počasia (IPX5), vstavaným diaľkovým ovládaním s mikrofónom a tlačidlami na prepínanie skladieb a nastavenie hlasitosti. Na jedno nabitie vydržia hrať 4 hodiny.

Farebne konzervatívnejším variantom s úchytom za ucho sú nové slúchadlá Usan, ktoré rovnako ako väčšina bezdrôtových slúchadiel fungujú prostredníctvom Bluetooth. Vďaka svojej špeciálne tvarovanej konštrukcii držia perfektne v uchu a ich využitie na šport je tak ideálne. So zabudovaným mikrofónom a možnosťou zdvíhať telefonáty sa nemusíte báť, že by vám unikol nejaký hovor. Batéria s kapacitou 6 hodín zabezpečí, že nabité vydržia počas celého tréningu. Aby ste si ale boli istí, pri spárovaní s vaším smartfónom sa kapacita batérie zobrazí. Rôzne veľkosti štupľov sú súčasťou balenia.

Odporúčaná maloobchodná cena:l Senfus –  29,90 eur

Odporúčaná maloobchodná cena: Usan – 35,90 eur

Elegantné s magnetom

Ultraľahké vodeodolné (IPX4) Bluetooth slúchadlá Ludix majú na tlačidlá na nastavenie hlasitosti a párovania aj rýchly prístup k hlasovo ovládaným asistentom Apple Siri a Google. Na jedno nabitie vydržia 6 hodín, takže sa nemusíte báť, že sa vám počas letného tréningu vybijú. Skvelou vychytávkou sú magnetické konce štupľov, ktoré môžete spojiť, aby ste tak zabránili prípadnému pádu pri športovaní. Súčasťou balenia sú 3 veľkosti špuntov, sadnú tak do každého ucha. Dosah Bluetooth je 10 metrov.

Odporúčaná maloobchodná cena: Ludix 35,90 eur.

Žiaden drôt široko – ďaleko

Novinkou spoločnosti Trust sú plne bezdrôtové, čiže true-wireless, slúchadlá Duet XP. Slúchadlá s nabíjacím puzdrom ponúkajú okrem vysoko kvalitného zvuku s AAC technológiou aj potlačenie šumu pri telefonátoch či vodoodolnosť štandardu IPX5. Sú preto vhodné aj na behanie v daždi a nepriaznivom počasí. Ochranné nabíjacie puzdro so vstavanou batériou vydrží 12 dobíjacích cyklov, počas ktorých slúchadlá na jedno nabitie vydržia hrať až 4 hodiny. V celkovom súčte cyklov to predstavuje až 45 hodín počúvania. Ochranné puzdro  s nabíjacou funkciou je možné použiť ako powerbanku pre chytrý telefón. Nechýba ani hlasový asistent či rôzne veľkosti špuntov.

Odporúčaná maloobchodná cena: Duet XP – 71,90 eur