Spotify pracuje na vlastnom ekvalizéri

0

Funkciu by sme uvítali, hoci ekvalizér máte na počítači alebo smartfóne.

Reverzná inžinierka Jane Manchung Wong ukázala na Twitteri snímok z webového rozhrania aplikácie Spotify. Ten zachytáva 10-pásmový ekvalizér. Podľa snímky by mal mať preddefinované štýly nastavenia, tipujeme, že rovnako sa bude dať nastavenie pre každý kanál prispôsobiť.

spotify

Ekvalizér Spotify, Zdroj: Jane Manchung Wong

Funkcia by bola vhodná najmä vtedy, ak máte systémový ekvalizér v smartfóne a chceli by ste pre Spotify vlastné nastavenia. Prípadne ak máte MP3 prehrávač v smartfóne a ten má svoje nastavenia platné len v rámci aplikácie.

Hoci teraz sa bavíme o webovej verzii, je pravdepodobné, že ju Spotify integruje aj do desktopovej alebo mobilnej aplikácie.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Spotify preveruje rodinné účty a analyzuje používateľov

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár