Spotify pre iOS zjednodušilo vzhľad. Vyznáte sa v ňom lepšie

0

Spotify mení dizajn na platforme iOS.

Vývojári sa sústredili najmä na lepšie viditeľné prvkyzjednotenie ovládacích prvkov. Jedným z nich je tlačidlo na náhodné prehrávanie, ktoré je teraz vnorené do tlačidla prehrávania.

Zmeny dizajnu na Androidových smartfónoch sa tohto prvku netýkajú. Náhodné prehrávanie a opakovanie skladieb používa dve oddelené tlačidlá. O novinkách informuje server MSPoweruser.

Ďalšie zjednotenie prvkov ovplyvnilo polohu tlačidiel na označovanie obľúbených skladieb a stiahnutých v telefóne. To druhé sa týka používateľov platenej služby Premium. No a tretia zmena je ukážka obrázkov albumov pre jednoduchšiu orientáciu v zoznamoch a nájdenie podobných skladieb.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Spotify konečne začne zobrazovať správne a úplné texty piesní synchronizované s hudbou

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár