Spotify konečne začne zobrazovať správne a úplné texty piesní synchronizované s hudbou

0

Keď si pustíme obľúbenú skladbu, častokrát si s ňou chceme aj zaspievať.

Pokiaľ text nepoznáme dokonale, tak výsledok môže byť veľmi komický. Preto je dobré mať rýchly prístup k textom. Spotify, jedna z najväčších hudobných streamingových služieb na svete, bola doteraz v tejto funkcii stále pozadu. Služba to teraz pomaly doháňa a rozširuje podporu textov.

Zdroj uvádza, že funkcia je spustená v beta verzii 8.5.46.848, ale zatiaľ to vyzerá tak, že je povolená iba na strane servera, pretože nie všetkým používateľom tejto verzie sa nová funkcia už sprístupnila. Prvé náznaky zlepšenia boli viditeľné už počas novembra, pričom ďalšia aktualizačná vlna bola spustená minulý týždeň a zdá sa, že sa za posledných pár hodín rýchlo šíri. 

Texty poskytuje služba Musicxmatch, len treba mať na pamäti, že nie sú k dispozícii vo všetkých skladbách. V zoznamoch skladieb bude pred menom interpreta vidieť indikátor „Texty“ na identifikáciu podporovaných skladieb. V prípade, že hrá takáto skladba, tak prejdením prsta nahor zobrazíte úplné texty. Potom ich môžete rozbaliť a zobraziť ich na celej obrazovke. Texty sa posúvajú s hudbou ako pri karaoke.

Vzhľadom na rozsah najnovšej aktualizácie dúfame, že sa čoskoro rozšíri všetkým používateľom.

Zdroj: AndroidPolice

Prečítajte si aj:

PlayStation 5 a Xbox Series X: Takéto by mali byť technické špecifikácie

Značky:

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>