Spotify vylepšuje úpravu playlistov

0

Silnejúca konkurencia prináša ďalšie ovocie. A ako obvykle, zavádzanie novej funkcie bude postupné.

Hoci sa službe Spotify darí a rastie jej počet platiacich používateľov, potreba neustále vylepšovať zážitok z jej používania je kriticky dôležitá. Najnovšie, ako informuje server MSPoweruser, prináša novinku do úpravy playlistov.

Teraz budete môcť skladby skryť a vylúčiť ich z prehrávania. Okrem svojich vlastných zoznamov skladieb si môžete vypočuť tie, ktoré pre vás pripravila táto hudobná služba. Je ale celkom bežné, že nie všetky skladby sa vám budú páčiť. Doteraz ste mali možnosť ich len preskočiť.

Po novom budete mať možnosť personalizovať predvolené zoznamy prehrávania. Nejde o úplné odstránenie skladieb zo zoznamu a preto, keď sa pomýlite alebo rozhodnete, že chcete skladbu späť, stačí ju znova sprístupniť.

Aktuálne máte napríklad možnosť nastaviť cez mobilnú aplikáciu v detailoch interpreta, aby ho služba nezahŕňala do vašich zoznamov na prehrávanie. Takto však „deaktivujete“ celého interpreta, nie iba skladbu, ktorú v zozname nechcete.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Spotify pre iOS zjednodušilo vzhľad. Vyznáte sa v ňom lepšie

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár