Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Po úspešnom uvedení úplne nového modelu Torres s cenou už od 27 990 €, značka SsangYong teraz prichádza s vianočným darčekom pre svojich zákazníkov vo forme zvýhodnenia 1 000 € na toto všestranné rodinné vozidlo.

Táto limitovaná vianočná ponuka platí pre skladové vozidlá modelu Torres, a to až do 31. 12. 2023 alebo do vypredania skladových zásob.

Vozidlá s vianočným zvýhodnením 1 000 € na model Torres sú k dispozícii u autorizovaných predajcov SsangYong po celej Slovenskej republike. Záujemcovia o tento exkluzívny darček môžu navštíviť svojho miestneho predajcu a získať viac informácií o dostupných vozidlách a konkrétnych podmienkach tejto vianočnej ponuky.

SsangYong Torres, s veľkým batožinovým priestorom až 839 litrov, je ideálnym spoločníkom pre vianočné nákupy alebo cesty za rodinou počas sviatkov. Zákazníci tak môžu okamžite využiť priestranné vozidlo na pohodlné prepravovanie vianočných darčekov a všetkých potrebných vecí. To všetko je doplnené atraktívnym pomerom ceny a hodnoty. Viac informácií o modeli SsangYong Torres: https://www.ssangyong.sk/torres.

Značky: