Niektoré firmy stále váhajú s prechodom na cloud a s využívaním online riešení pre svoj biznis. Často sú za tým iracionálne dôvody a to je chyba, ktorá sa vám časom môže vypomstiť.

Pravdou je, že digitalizácii v budúcnosti nevyhne žiadna firma, ani inštitúcia. V súčasnosti je oveľa lepšie, ak firma dokáže fungovať aj online a flexibilnejšie sa tým prispôsobiť zmenám a výzvam. Ešte väčšou výhodou je, ak využíva CRM a iné systémy.

Svet sa stal za uplynulé roky doslova závislý od online priestory. E-shopy vyrástli ako huby po daždi a mnohé firmy digitalizujú. Ba dokonca aj také, o ktorých by to ešte pred pár rokmi nikto nepovedal. Povedzme si úprimne, že akonáhle musia firmy z rôznych dôvodov akútne riešiť vzdialené prístupy pre svojich zamestnancov do firemných databáz, môžu naraziť a spomaľuje sa tým aj celý biznis. Mnohé aj dnes fungujú cez prístupy ku klasickým serverom, pričom samotná pandémia ukázala, že to nemusí vždy stačiť.

FLOWii – cloudová aplikácia, ktorá prináša riešenia pre váš biznis

Na trhu vždy uspejú firmy, ktoré idú s modernými trendmi, dokážu sa rýchlo adaptovať a neboja sa ani digitalizácie alebo mať dáta na cloude. Ak vaša firma nepatrí do tejto skupiny, je čas, aby ste nad digitalizáciou začali uvažovať. Je prirodzené, že sa môžete obávať vstupných nákladov, bezpečnosti o dáta alebo sa vám cloudové riešenia spájajú s istými rizikami.

Prechod firmy do cloudu má však mnohé výhody. FLOWii je cloudová aplikácia, ktorá poskytuje firmám CRM systém a iné riešenia pre stabilný rast podniku ako online projektový manažment, riadenie zákaziek a dokonca evidenciu príjmov a výdavkov. Výhodou je, že k systému máte prístup odkiaľkoľvek s pripojením na internet a že je dostupný aj pre malé a stredné firmy.

FOTO: Dokumenty vo firme už nemusíte evidovať elektronicky. Faktúry, cenové ponuky i objednávky vystavujete online na pár klikov vďaka FLOWii a máte databázu kontaktov.

Aké výhody prináša prechod firmy do cloudu?

  • značné zníženie nákladov firmy
  • nastavenie dôležitých obchodných procesov
  • nárast efektivity práce a pokles chybovosti zamestnancov
  • zvyšovanie tržieb

Mnohé prieskumy už ukázali, že v biznise sa najviac darí podnikateľom a firmám, ktorí myslia strategicky a dokážu efektívne plánovať. Navyše sa očakáva, že do roku 2025 sa na cloude bude nachádzať polovica svetových údajov.

Spravujte firmu online s FLOWii

Ak chcete podnikať aj s pomocou softvéru alebo online aplikácie, nemusíte hneď myslieť na drahé investície. Náklady sú často v porovnaní s údržbou vlastného softvéru oveľa nižšie a nevyžadujú si ani dodatočný IT personál. Pre mnohé malé a stredné firmy je vhodným riešením práve FLOWii. Pýtate sa, že v čom?

Predstavte si, že dokumenty vo firme už budete evidovať elektronicky. Faktúry, cenové ponuky i objednávky začnete vystavovať online na pár klikov práve vďaka jednoduchému podnikovému softvéru. V systéme budete disponovať databázou kontaktov, do ktorej si budete po novom evidovať všetkých nových partnerov, zákazníkov a dodávateľov. Aj váš marketing zrazu vďaka nej môže ísť ľahšie. Obchody budete môcť plánovať a kontrolovať a podobne sa postavíte aj k vašim zákazkám. Dokonca aj manažovanie zamestnancov môže ísť s FLOWii oveľa jednoduchšie. Stačí iba začať premýšľať vo firme inak a začať inovovať staré zaužívané pracovné postupy.

Flowii - Dashboard a doklad
FLOWii – Dashboard a doklad

V biznise dnes pomáha plánovanie a dáta 

Ak si firma dokáže vybrať správny online softvér, manažéri a majitelia firiem tým iba získajú.  Zrazu máte o firme prehľad a vidíte detailnejšie, čo sa v nej deje, čo funguje a čo by mohlo fungovať ešte lepšie. Vďaka tomu môžete

Dobre nastavenému systému sa potešia aj zamestnanci, ktorí môžu robiť svoje pracovné úlohy efektívne a dokonca aj z home office, na pracovisku je menej stresu a v projektoch dochádza k menšej chybovosti. Dvaja zrazu nerobia to isté, každý vie, čo je jeho úlohou. Manažéri môžu riadiť svoje tímy vďaka aplikácii na online projektový manažment. FLOWii však ponúka oveľa viac riešení na kontrolu financií, správu skladu či evidenciu dochádzky zamestnancov.

Kým prejdete na cloud, vyberte si vhodné riešenie

Kým vaša firma prejde digitalizáciou, mala by byť na to pripravená. Najmä jej majitelia a vedenie a následne tomu zodpovedá aj výber vhodného cloudového riešenia. Pred výberom vhodného softvéru si vždy zadefinujte problémy, ktoré vás vo firme tlačia. Následne sa presvedčte, či systém, ktorý ste si vybrali, spĺňa vaše očakávania. Dôležité predsa je, aby vaša firma mohla bezpečne a udržateľne rásť a aby vám systém uľahčoval chod a procesy.

Aké sú výhody FLOWii pre vašu firmu? 

  • systém si nevyžaduje žiadnu inštaláciu
  • k FLOWii máte prístup aj cez mobil kedykoľvek, keď ste pripojení na internet
  • podnikatelia a firmy si môžu vyberať z rôznych riešení alebo pridávať tie, ktoré potrebujú – CRM, online projektový manažment, online faktúry, dochádzkový systém, evidencia príjmov a výdavkov, evidencia zákaziek ERP systém

Viac na www.flowii.com

Prečítajte si viac:

Značky:

Komentáre sú uzavreté