Šťastné trináste pre Miss Universe (doplnené)

0

Trieda A pre Miss Universe ozvláštnila voľbu Miss Média

Hlavnú cenu pre Miss Universe Slovenskej republiky 2017: Mercedes-Benz Triedy A spolu s dvanástimi finalistkami tejto súťaže predstavili médiám v centre vozidiel s hviezdou v znaku pri bratislavských Zlatých pieskoch. „Verím, že víťazke prinesie šťastie, aj keď je to v poradí trináste vozidlo, ktoré sme pre súťaž v rámci dlhodobej spolupráce venovali“, uviedol k tohtoročnej hlavnej cene generálny riaditeľ spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia Ing. Andrej Glatz.

Účastníci podujatia si následne zvolili svoju favoritku: Miss Média, ktorou sa stala súťažiaca číslo 8 – dvadsaťjedenročná Banskobystričanka Vladimíra Luttyová. Okrem prvého z deviatich titulov udeľovaných v rámci celej súťaže získala tiež víkendový pobyt v Rajeckých Tepliciach v prezidentskom apartmáne Aphrodite Palace.

Finále 19. ročníka slovenskej Miss Universe sa uskutoční v sobotu 21. októbra 2017 v priamom prenose prvého programu RTVS z Bratislavského hradu (začiatok o 20:20 h). Ako informovala prvá slovenská Miss Universe a riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová, tohtoročné finalistky mali dôslednú prípravu, vrátane jázd na hviezdnych vozidlách. Hlavnú cenu pre Miss Universe SR Mercedes-Benz Triedy A, tak víťazka určite s prehľadom zvládne.

 

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

Pridaj komentár