Stiahnite si zadarmo: Antivírus Kaspersky Security Cloud Free s VPN aplikáciou

0

Ďalšia antivírusová spoločnosť, ktorá má verziu svojho antivírusu zadarmo.

V operačnom systéme Windows máte základný antivírus Windows Defender. Ako základ je postačujúci, nemá však ďalšie nástroje ako napríklad VPN alebo špeciálnu podporu bezpečného bankovníctva. Otázkou, ktorú si kladú práve mnohí z vás je, či takéto nástroje naozaj potrebujeme?

V každom prípade Kaspersky Security Cloud Free je takisto len základným nástrojom. Má v sebe antivírus a dokonca aj VPN pripojenie cez aplikáciu Kaspersky Secure Connection. Je tu ale limit 200 MB na deň. Nakoniec, nemusí to byť zlá voľba. Na bežné surfovanie po neznámych sieťach alebo potrebu zaplatiť niečo cez banking na verejnej Wi-Fi to je postačujúce.

Výrobca zvolil tento variant pre tých, ktorí si chcú program vyskúšať. Následne sa môžu rozhodnúť, či upgradujú na vyššiu verziu. Medzi novinky patria verzie Cloud Personal za 69,95 EUR a Family za 139,95 EUR.

Prečítajte si aj:

Aké funkcie majú dnešné antivírusy?

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>