Žiaci a študenti sa dnes nezaobídu bez spoľahlivého smartfónu. Často je však náročné nájsť výkonné zariadenie za rozumnú cenu. Aké riešenia existujú?

V dobe inteligentných technológií a každodenných inovácií je nevyhnutná dostatočná informovanosť a možnosť komunikovať. Dvojnásobne to platí pre žiakov a študentov, ktorí počas štúdia využívajú rôznorodé informácie a fakty. Na tento účel im skvelo slúžia smartfóny.

Swappie. Výkon a štýl za rozumnú cenu.

Pri žiakoch stredných, no aj vysokých škôl je častou prekážkou menší rozpočet, kvôli ktorému si dostatočne výkonné mobilné zariadenia nemôžu dovoliť. Cena nových a výkonných smartfónov sa šplhá od niekoľkých stoviek až po tisíc eur. Dobrou správou je, že aj pre slovenských študentov existuje jednoduché a rýchle riešenie. Ide o spoločnosť Swappie, ktorá ponúka overené a štýlové repasované smartfóny iPhone od značky Apple, a to za výhodnú cenu. V ponuke Swappie sú všetky modely tohto svetoznámeho výrobcu od iPhone 7 až po najmodernejšie kúsky s číslovkou 12.  

Kvalita garantovaná zárukou a možnosťou vrátenia

Swappie sa na Slovensku prezentuje ako nový typ internetového predaja, ktorý kombinuje vlastnosti online bazárov a e-shopov. Tento online obchod ponúka málo používané a najmä plne funkčné smartfóny iPhone za ceny, ktoré nezruinujú ani oklieštený rozpočet.

„Všetky naše telefóny sú testované a opravené pomocou dôsledných postupov a najnovších technológií. Dôkazom našej kvality je rozšírená záruka, ktorú garantujeme pri každom jednom telefóne,“ uvádza Janne Korpela, Country manager, New Markets v Swappie.

iPhone SwappieZdroj: Swappie
iPhone XR, Swappie

Viac informácií nájdete na https://swappie.com/sk/

Kúpa repasovaných telefónov cez Swappie navyše prináša celý rad výhod. Okrem opravy či výmeny smartfónu v rámci 12-mesačnej záruky zákazník pri kúpe dostáva aj 14-dňové právo na vrátenie či doručenie už do troch dní. Vybrať si pritom môže z troch kategórií stavu smartfónu, od zariadení s väčšími známkami opotrebovania až po také, ktoré vyzerajú ako nové. Možno si tak vybrať iPhone v stave prijateľný, veľmi dobrý a v poslednom rade je to stav ako nový. Podľa stavu sa následne odvíja aj cena smartfónov.

Swappie je vďaka svojmu štýlu predaja aj spoločensky zodpovednou voľbou pre všetkých ekologicky zmýšľajúcich spotrebiteľov, keďže sa zároveň znižuje počet nových smartfónov v obehu, čím sa odbremeňuje životné prostredie. Pre študentov sa tak tieto telefóny javia ako jasná voľba. Spĺňajú ekologické ale aj výkonnostné parametre, ktoré pri smartfónoch doteraz hľadali len ťažko. „Máme v ponuke len kvalitné smartfóny, ktoré disponujú batériou s dlhou výdržou, dostatkom pamäte, výkonnými procesormi či kvalitným foťákom. A to sú presne tie vlastnosti, ktoré každý žiak či študent potrebuje pri každodenných školských povinnostiach,“ dopĺňa Janne zo Swappie.

Zdroj: Swappie