Super basy od Panasonicu

0

S dôrazom na silné basy.

Trojica slúchadiel, ktoré Panasonic predstavil, budú priamou konkurenciu pre Sony a sériu ExtraBass tejto značky. Panasonic má tri modely, odstupňované podľa výbavy: RB-M700B, M500B, M300B. Technológia sa nazýva XBS Deep a má priniesť novú filozofiu toho, ako vnímame hlboké tóny. Spomedzi noviniek má najvyšší model (M700B) navyše aktívne odhlučnenie.

Slúchadlá využívajú 40 mm meniče Free Edge Driver System a ich uchytenie v mušli má takisto premyslený spôsob. To, ako je menič uchytený, má za úlohu dotvárať správnu dynamiku a vyladenie basovej zložky.

So slúchadlami sa dá aj telefonovať a v závislosti na modeli vydržia 50 (M700B), 30 (M500B) alebo 20 (M300B) hodín na jedno nabitie. Všetky majú funkciu rýchleho nabíjania.

Zdroj: Panasonic

Prečítajte si aj:

Panasonic predstavuje bezdrôtové slúchadlá s možnosťou telefonovania

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>