SÚŤAŽ: Vyhrajte skvelý smartfón motorola one

6

Vyhrať jedinečný smartfón motorola one Stačí, ak do 6. 12. 2018 vyplníte náš kvíz a zaradíme vás do žrebovania.

Smartfón motorola one prináša množstvo vychytávok, o ktorých píšeme v našom článku tu. Rovnako sa v článku dozviete aj správne odpovede na kvízové otázky.

Súťaž prebieha do 6. 12. 2018 a riadi sa všeobecnými pravidlami súťaží. Výhercu žrebujeme 7. 12. 2018 a uverejníme ho na tejto stránke.

Výhercom sa stáva Peter Leško z Bratislavy.

Otestujte sa hneď teraz 4 otázkami a ak zadáte aj vašu e-mailovú adresu, zaradíme vás do žrebovania.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

6 komentárov

  1. Keď spravím kvíz, zobrazí sa len nápis „Informácie“, akoby som tam mal zadať svoje údaje, ale žiadne pole na tieto údaje tam nie je. Dá sa len kliknúť na „Dokončiť kvíz“. Aj keď mám všetky odpovede správne, nemôžem sa zaradiť do súťaže..skúšal som Firefox aj Microsoft Edge

    • u mňa je to to isté… pri druhom pokuse mi len vyhodí hlášku: Je nám ľúto, tento kvíz môžete skúsiť iba raz.

  2. V teste o mobile Motorola One som mal zlú jednu odpoveď zo 6 odpovedí a vyhodnotenie testu mi vypísalo, že mám 83,33% správnosť odpovedí čo je správne.

    V porovnávacom grafe je však napísané, citujem „Priemerný výsledok 88, 82%“. Zaujímalo by ma ako je možné výsledok 88,82% správnych odpovedí dosiahnuť pri 6 otázkach, keď 1 zlá odpoveď znamená už iba 83,33% správnych odpovedí???.

  3. Tomas Buransky on

    Dobrý deň, skúste prosím kvíz vyplniť opakovane. Zresetovali sme nastavenia, veríme, že už to bude v poriadku a v poslednom kroku bude možné zadať e-mailovú adresu.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>