Čelovka Ledlenser H5R CORE je určená na každodenné použitie. Ide o kompaktné svietidlo s dobíjateľnou batériou a s intuitívnym ovládaním.

Vhodná je aj do extrémnych podmienok. Ponúka rýchle zaostrovanie svetelného kužeľa (Advanced Focus System) a tiež plynulé stmievanie svetelného výkonu v rozmedzí od 15 po 350 lúmenov. To sa realizuje pomocou otočného tlačidla.

Hlavica svietidla je výklopná v uhle 160° a poskytuje tak kvalitné osvetlenie presne tam, kde ho potrebujete. Taktiež sa dá svetlo jednoducho vybrať a oddeliť od čelenky. Čelovku tak behom pár sekúnd premeníte na praktické ručné svietidlo.

Táto čelovka odoláva prachu a vode, stupeň krytia je IP67. Svietidlo je možné dobíjať pomocou USB kábla vybaveného odolným magnetickým konektorom. Ledlenser Connector umožňuje na svietidlo prichytiť rôzne príslušenstvo (držiaky, statívy). Na toto svetlo sa vzťahuje až 7-ročná záruka.

Ledlenser H5R CORE

Ledlenser H5R CORE, Zdroj: Moris design

Cena: 71,90 €

Zapožičal: MORIS design

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.